Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal lányok, ti melyik...

Fiatal lányok, ti melyik srácot fogadnátok el inkább, aki bugatti, zara, massimo dutti, adidas, helly hansen, hilfiger (vagy esetleg más) cipőt hord?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 15:49
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
engem nem érdekel, hogy a lány milyen márkákba jár, csak legyen vonzó számomra, legyen emberileg kedves, szeretetteljes és laza meg az se árt ha intelligens :) de az hogy milyen márkájú éppen a ruhája, egyáltalán nem érdekel
2014. máj. 21. 16:19
 32/46 anonim ***** válasza:
Ha meg akarsz felelni, akkor ezek közül HH, Hilfiger, Zara, plusz Lacoste, Gant, ezek simán megütik a szintet.
2014. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

Hú, én elég sok mindent szívesen nézegetek egy szimpatkus és vonzó pasin, de eddig a cipőmárkák valahogy kimaradtak.


A makkos cipőn és a zokni-szandál kombón kívül nem hiszem, hogy bármi hervasztó hatással bírna rám.


A fenti listából kb. az adidast ismerném fel a logóról, a bugattiról meg azt hittem, hogy valami négykerekű.


Meglep amit írtál, de természetesen elhiszem, hogy volt ilyen tapasztalatod. Valószínűleg csak igényesebb körökben mozogsz, mint én.

2014. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Ne haragudj Kérdező, de ha vki intelligens, akkor szted érdekli a cipőd márkája?? Mert a kettő mintha kissé kizárná egymást.
2014. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Intelligens nő, magasról tesz a cipőd márkájára.
2014. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 Noydra ***** válasza:

Az általad felsorolt tulajdonságok közül jópár nem lesz meg egy olyan csajnál, amelyik a cipőmárkádat nézi.

Pl intelligens kapásból kilőve.

2014. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Hogy legynen egy érdemi válasz.. Jordan :)
2014. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
csak csicska verebek hordanak ilyeneket, :D páwa ge*ciket meg szemmel vetkőztetik ki belőle mondjuk úgy a "hangosabb" környéken :D
2014. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Noydra! Sőt, szerintem a többi tulajdonság is kizárja ezt a cipőmárkás elvárást, de nagyon...
2014. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel a márkája, csak nézzen ki jól. A barátomnak a CCC-ben vettünk egy nagyon jó kis cipőt 5000 ft-ért.


Jah, és csinosnak mondanak, adok az öltözködésemre, értek a divathoz.

2014. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!