Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok fiú, férfi kihasznál. Mi...

Sok fiú, férfi kihasznál. Mi baj van velem? Létezik egyáltalán olyan aki nem játszana egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat kérnék...

Fontos lenne nagyon!


2014. máj. 23. 23:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Külföldön persze:)
2014. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

ugyanezt érzem én is. :(((

lehozzák a csillagokat is, így szeretlek, úgy imádlak, ilyen szép kapcsolatunk lesz meg olyan, aztán 2-3 hónap múlva leráznak, "nincs szikra". de persze előtte megőrülnek értem meg a szexért.

?????????????

ha egy férfi nem szerelmes egy nőbe, és tudja, hogy a nő meg szerelmes, akkor miért dugja meg? nem gondol arra, mekkora fájdalmat fog okozni? :(((

2014. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

van aki nem gondol rá..

én szerettem egy lányt nagyon. Tényleg a csillagokat is lehoztam volna érte. Fél évet kibírtam szex nélkül de még minimum egy felet kibírtam volna simán mert sokkal fontosabb volt a szerelem. Persze csók meg ilyesmi voltak.. aztán ő átvert és igen gyorsan lépett.

Na ilyenkor mi van? Ki használ ki kit? :/

2014. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Zoli9303 válasza:
Kérlek, mesélj pár dolgot magadról! Meséld el néhány kudarcos történetedet! Ha több infot tudunk rólad akkor talán tudunk tanácsot adni abban, hogy hol lehet a hiba- Ehhez viszont még ha minimálisan is, de ismernünk kell néhány szokásodat.
2014. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Mint a 32-es kb ez van.. Így szeretlek, úgy szeretlek azzal a különbséggel hogy nem volt szex.. Nem is erőltette, pedig már fél év volt mögöttünk és még kérdeztem is hogy nem szeretné-e mert ha már volt a szülinapja stb..

Mondta hogy nem, csak ha én.. Utána meg ment el ( vonattal jött fel és tulajdonképpen minden szombaton találkozunk) Mondta hogyjjövőhéten jön nyugi minden aztán meg vártam rá 4 órát és mikor megnéztem a telómat már rég letiltott..

2014. dec. 18. 08:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!