Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez csak vonzalom, vagy érzelem...

Ez csak vonzalom, vagy érzelem is lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Eddig nagyon jól megvoltunk. Azért írtam, hogy eddig, mert jelenleg sajnos nem tudom, hogy hányadán állok vele.


Minden rendben volt közöttünk, megvolt a kölcsönös szimpátia, jókat beszélgettünk, hülyültünk, talizgatunk, de semmi konkrétum nem történt, max. annyi, hogy egyre többet/többször hozzám ért, valamilyen indoknál fogva.


Nem bántam volna, ha történik közöttünk valami, (csók) de nem mert lépni, csak mosolygott rám, láttam rajta, hogy talán ő is szeretné, de semmi nem lett belőle.


Utána találkoztunk, ugyancsak kettesben voltunk. Nagyon zavarban volt, nem értettem, hogy miért, de sikerült a feszkót rám ragasztania. Olyan volt, mint egy megszeppent kisfiú, izgult, furcsállottam, hisz kismilliószor taliztunk már. Kényelmetlenül érezte magát, jött pár kínos csönd is, aztán olyan félhalkan megjegyezte "szép vagy".


Azóta is ha talizunk kissé fura nekem. Talán csalódott? Kérdeztem, hogy van-e valami gondja, de nem válaszolt. :/



2014. máj. 25. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Lehet pillangók vannak a gyomrában, azért nem válaszolt. :)
2014. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
kor? :D ismerős érzés, amikor nem tudjuk h a csaj mit érez, de nem merjük bevallani, amíg nem érezzük h szeret a csaj is, mert csalódni senki se szeret
2014. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő 18 én 20. :)
2014. máj. 25. 14:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele és mond meg neki,h mit érzel iránta...talán össze is bírtok jönni(ahogy olvastam ez csak rajtad múlik)Sok sikert!
2014. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Csak szeretnék biztosra menne, hogy tényleg több van ebben. Én örülnék neki természetesen. :)
2014. máj. 25. 14:23
 7/8 Majomka69 válasza:
sok barátnője lehett eddig? lehet nem sok a tapasztala és félénk..hiszen léteznek még olyan férfiak akik nemrúgják össze a port minden jött-ment r*banccal:)
2014. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2-ről tudok. Igen, talán nincs sok tapasztalata. A testbeszédéből az jön le, de ugye a szája nagy. :D
2014. máj. 25. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!