Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hülyítik azzal az...

Miért hülyítik azzal az embereket, hogy a nőknek csak bunkó pénzes férfiak kellenek és a kedvesség nem ér semmit?

Figyelt kérdés
Volt olyan időszak, mikor bedőltem ennek, de már sokkal tisztábban látom az igazságot, hogy egészséges önbizalommal és saját magunk elfogadásával kelthetünk vonzalmat a nőkben. Azt vettem észre, hogy azok az emberek állítják ezt, akiket vagy ott hagyott a barátnőjük vagy sok visszautasítást kaptak és képtelenek változtatni önmagukban. Én azt látom, hogy az internet tele van ezekkel az állításokkal, de én az emberek között nem csak nagy képű embereket látok csinos nőkkel, tehát nem tudom, hogy miért folyik a csapból is ez a néphülyítés.
2014. máj. 25. 16:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező.

Én jól keresek, egyedül tartom el magam, de sosem úgy ismerkedek egy lánnyal, hogy ennyi és ennyi a fizetésem, sőt ezt kerülöm. És lehet lányt találni, aki önmagadért szeret.

Most egyedül vagyok, de egy darabig jó is így nekem.

2014. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"akinek pénze van az csak nyerhet,kilóra vesz bármit nem h embereket/nőket...."


Engem soha. És nemcsak én vagyok ezzel így.

2014. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

" Esetleg túlságosan feszültek vagytok vagy nem tudjátok leszólítani a nőket?"

Nem nemtudom, hanem nem is akarom leszólítani őket. Felesleges: nem vagyok se jópasi, se gazdag. Tehát így minkek fáradozzak.

2014. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

nekem nincs gondom a nőkkel, csak tudom h pénzel mire mennek ebben a világban és te azt állítod nem jelent semmit se a nőknél pl, ami baromság .

azért egy 11 milliós óra meg egy éves fizetés lobogtatva bizony elfedi a hiányosságokat :D nagyon sokat számít ki honnan jön...lassan már mindenütt.


vagy pl elég megnézni berki krisztiánt.



mondjuk gábor amit te beszélsz az is fszság,pont azért nincs nőd mert lenézed magad.

2014. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam azt, hogy egyáltalán nem számít a pénz mindenkinek számít, hogy meglehessen élni belőle és többet is megengedhessünk magunknak, csak arra akarok kilyukadni, hogy nem csak a nagyon jól kereső emberek sikeresek a nőknél, szerintem nem erre kell fogni a sikertelenséget.
2014. máj. 25. 21:38
 16/16 anonim ***** válasza:
Vannak alattomos és sunyi nők, akiknek fontos a pénz, sőt az a legfontosabb, de őket könnyen kilehet szúrni. Az átlagnak nem az számít, hogy valaki tele legyen pénzzel, hanem az, hogy megtudja saját magának teremteni egy normális életszínvonal értékeit.
2014. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!