Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy társkeresőkön mindig csak a futószalagról gyártott tucatürgék, illetve a "vének" találnak meg?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és valamiért mindig az ilyen kaliberű pasik akarják velem felvenni a kapcsolatot. Tény, hogy vannak elvárásaim, de nem hiszem el, hogy egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány olyan illető akad köztük, akiben látok fantáziát. Sajnos, ahogy az a kérdésemben is szerepel, valóban jobbára olyan pasik írnak rám, akinek billoggal a homlokára van bélyegezve a nagybetűs "LÚZER" szó, süt róluk, hogy nem azért regisztráltak, mert visszahúzódóak vagy mert az utcán való leszólítgatást közönségesnek találják, hanem mert a való életben menekülnek tőle a nők és/vagy korban közelebb állnak a 30-40-hez, mint a 20-hoz. Az ilyenek tényleg csak egy hülye kis libát (hogy szépen és nőiesen fogalmazzak) látnak bennem vagy azért kellek nekik, mert nem találnak jobbat?


De most komolyan, társkeresőn három kategóriára lehet bontani a "hímválasztékot":


1. Billogos lúzer

2. Kivénhedt kujon

3. Íkúzéró tükörhobbit


Magamról: nem vagyok egy 10/10-es, fullextrás pipi, de azért csúnyának sem mondanám magam, legtöbbször az "aranyos" jelzővel illetnek (ami igen bosszantó, lévén, hogy a szexi szöges ellentéte). Utcán nemigen szoktak leszólítgatni (egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor fordult ez elő eddigi életem során), mint ahogy ismerősi körömben sem hívtak még félre ismerkedési szándékkal. Alapvetően az önbizalmam valahol a béka segge és a Föld magja között van valahol félúton elásva és ezt sajnos többé-kevésbé kifelé is mutatom, mellette meg az igényeim az egeket verdesik, nem túl szerencsés párosítás...


Egy olyan fiút szeretnék a barátomnak, aki különleges, más, mint a többi, érzékeny, udvarias és művelt, de nem nyámnyila, hanem nagyon is határozott. Hol lehet ilyen fiúkkal találkozni? A társkeresőkön ugyanis aligha...



2014. máj. 26. 18:12
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
30%

Ne hallgass azokra, akik azt írják,hogy nem bevonzod őket, csak vigasztalni akarnak, azt akarják veled elhitetni,hogy nem a te hibád, rám hallgass, én tudom,hogy bevonzod őket :)

Még jó, hogy nem vagyok fent már semmilyen társkeresőn, még a végén bevonzana engem is egy ilyen szerencsétlen lányka :)

2014. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
# 21-es: Mi baj, csak nem találva érzed magad? Akárhogy is, ennyi rosszindulattal a lelked velejéig romlott, az is biztos...
2014. máj. 26. 19:17
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Művészeti kiállítások, opera, meetup-ok. Társkeresőhöz ha nincs türelmed felejtsd el.
2014. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
47%
21-es vagyok,nem érzem találva maga,nem vagyok lúzer, romlott vagyok, az igaz, én vagyok a leggonoszabb :)
2014. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
47%
Nem is írtam semmit olyasmit,amiből arra lehetne következtetni, hogy rosszindulatú vagyok, csupán az igazságot írtam le.
2014. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy beismered... Oké, szerencsétlennek szerencsétlen vagyok, ez tény (bár ezt smiley-val leírni és azt mondod, nem vagy rosszindulatú... -_- ), de közel sem annyira, mint azok a nyomik, akik rámírnak. Őket meg tetszik, nem tetszik, de lenézem, sőt kifejezetten sért, hogy hülyére vesznek, illetve ahogy minden bizonnyal azt feltételezik "Na, majd vele...!".


Egyébiránt lehet, hogy tényleg hanyagolni fogom a társkeresőket, mert alapból nem szeretek neten beszélgetni senkivel.

2014. máj. 26. 19:49
 27/38 anonim ***** válasza:
52%

Ennek az egész társkeresőzésnek érdekes a lélektana.

A lányok feltehetőleg napi 10-20 akármennyi levelet kapnak. Ez feltehetőleg mind hasonló vagy a lányok által sablonnak gondolt. Valami személyesebbre vágynak.

Megfordítom a kérdést. A lányok hogy írnának a fiúnak valami személyesebbet egy (sokszor hiányosan kitöltött) adatlap alapján?


Valamint a legtöbb ember válaszra sem méltatja a másikat. Én ha lány lennék és kapnék egy szépen megfogalmazott, de sablon levelet, akkor a kép alapján eldöntöm, hogy megtetszik-e a srác. Ha igen, akkor megadnám az esélyt neki, annak ellenére, hogy sablont írt.

Sokan még normális levelet sem tudnak sajnos írni....

2014. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
58%
Na viccen kívül, nem tudom,hogy miért az ilyenek találnak meg téged, próbálkozz egyszer csak összejön egy olyan valaki,aki megfelel neked.
2014. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
58%

A társkeresőkön nagyon kínos ismerkedni. Ha kedvesen válaszolsz az első levélre, akkor azt sokan már úgy értelmezik, hogy zöld lámpa az ágyig.


Először jönnek az általános "éstemivelfoglalkozol" "miahobbid" jellegű kérdések, de olyan mesterkélt az egész, hisz egyértelmű, mire megy ki a játék.

2014. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
71%
Itt vagyok én :) Amúgy tökéletesen leírtad a társkeresőre regisztráló férfiak 99%-át. 22F
2014. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!