Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi téő legyek? Tetszik egy...

Mi téő legyek? Tetszik egy fiú.15/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! 8.-os vagyok és már csak pár nap van a suliból.. Többet nem nagyon látom. Mondjuk igaz, hogy jövőre egy villamossal fogunk menni.

Szóval néha elég gyanúsan viselkedtem a közelében, ezért azt hittem, hogy tud a dologról, de kiderült, hogy nem...

Annyira utálom, hogy tök félreérthető dolgokat csinál. Nem tudom eldönteni, hogy van-e esélyem, vagy se. Igazából eléggé rá van mozdulva egy csajra, de semmi esélye nála. Facebookon nem akarok ráírni, egy időben tök jól elbeszélgettünk, de aztán nem nagyon írt vissza, szóval :S

Sőt azért is reménykedek, mert tök furán viselkedik velem... Picit olyan mintha egy törékeny kislány lennék, mindig bocsánatot kér, ha egy picit lekezelőbben bánik velem. Még tudnék mondani pár gyanús jelet, de most nem ez a lényeg.

Mit csináljak??? Nem szeretnék kezdeményezni.. Még ha utána sikerülne is, nem úgy akarok visszaemlékezni, hogy az első kapcsolatomat én kezdeményeztem. Egy időben gondolkoztam rajta, hogy elmondom neki, de inkább nem. A tudás hatalom, és én nem szeretnék neki "hatalmat adni". (ezt úgy értem, hogy ha nincs ló jó a szamár is játékot nem akarom játszani)

A legnagyobb ellenségem az idő.. elballagunk és viszlát!

Az a baj, hogy az osztályban jó kislánynak vagyok elkönyvelve. Teljesen úgy kezel, pedig már teljesen más vagyok mint régen. Pl.: Az egész osztály meg volt lepődve amikor 1x kicsúszott a számon egy csúnnya szó...:3

Bocsi a hosszú regényért, és köszi ha segítesz!:)



2014. máj. 29. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
utolso elötti nap kerdezd meg ak nem fogja azt mondani h pont ucso nap:DDD
2014. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele az utolsó napokba is, és a legeslegutolsó napon mondd azt hogy hiányozni fog.^^

privibe írj és lehet hogy tudok többet segíteni :)

2014. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hááát ez így elég érdekes.De ha nem akarsz kezdeményezni akkor csak várni tudsz.Ha ő nem akarja és te sem kezdeményezel akkor nincs esély.
2014. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!