Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Senkinek sem vagyok elég jó,...

Senkinek sem vagyok elég jó, és mindenki átlát rajtam. Unom az egyedüllétet, és a magányt. Mit csináljak még?!

Figyelt kérdés

Pár szóban. 23 éves srác vagyok. Jó külsővel, rendszeresen sportolok, edzem, boxolok, úszok, futok.

Nagy dumám van, bármiről tudok beszélni, órákat, soha nincs "kínos" csend senkivel.

Sok mindenhez értek, szinte nincs téma amihez nem tudok érdemileg hozzászólni. Művelt embernek tartom magam, de sokat viccelődök.

A tanulság azonban az, hogy ez még mindig nem elég ahhoz, hogy kapcsolatom legyen. Egyszerűen csak alkalmi szórakoztatónak használnak a lányok. Sokkal többre vágyom ennél. Kötődésre...hogy valaki a szemembe nézzen, és azt mondja: szeretlek.

Panaszkodom igen: azért, mert lassan ott tartok hogy feladom az életemet, mert milyen dolog hogy bármit teszek, bármennyit tudok, senkinek sem felelek meg, csupán hülyéskedésre...Évek óta folymatosan volt kapcsolatom. Most lassan 1 teljes éve senkim nincs, akihez lelkileg is kötődék. és ez hiányzik.



2014. jún. 1. 18:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha olyan vagy, amilyennek írod magad, akkor lehet hogy rossz helyen keresgélsz, mert elég sok nőnek bejön az ilyen és örülnének egy ilyen pasinak. Szerintem túl válogatós lehetsz.
2014. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ne sajnáltasd magad.
2014. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
nem sajnáltatom magam. eddig azt hittem olyan ember vagyok, aki képtelen feladni. tévedtem.
2014. jún. 1. 19:33
 14/20 anonim ***** válasza:
ne add fel:) ha tényleg olyan vagy amilyennek leírtad magad biztos fogsz találni valakit, még ha idő is telik bele de meg fogod találni. Maradj erős:)
2014. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
pedig az összeomlás szélén állok. mert hiába teszek barmit, a helyzet nem javul...akkor lassan felvetődik a kérdés, hogy minek is csinálom? nincsen átmeneti plusz, vagy szikra, vagy fény hogy igen jó az irány, folytasd. Semmi nem ad löketet, és semmi sem változott a hozzám való viszonyulásban majdnem egy év alatt.
2014. jún. 1. 19:46
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor csak jól mondja az első válaszoló... Jól nézel ki, belsőleg is rendben vagy, volt már kapcsolatod, fiatal vagy. Mégis itt sírsz hogy mindjárt összeomlasz.
2014. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

egy szóval sem mondtam hogy nem vagyok gyenge.

inkább arra adj választ, hogyan változtassak ezen!

2014. jún. 1. 19:56
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan vagy mint amilyennek leírtad magad akkor próbálkozz tovább kitartóan és előbb-utóbb találsz valakit.
2014. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szia, tudom hogy iszonyat régi kérdés, összejött ez a dolog?
2021. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Tudom miről beszéltél,

Nem veled van/volt a probléma, ha nem az emberekkel..

Hiába is probálták belédmagyarázni hogy magadban keresd


Így fogd fel, ha tetszik ha nem barátom


A leírtak alapján túlteszel az emberek 85% fixen


Nem vagy átlag sőt mi több, különleges.


Nem tudom 7 év alatt megtaláltad e az igazit.


De neked egy magadhoz hasonló kalibert kellene keresned aki képes ezt értékelni, és te is viszont

2021. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!