Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, pasik, férfiak! Nálatok...

Fiúk, pasik, férfiak! Nálatok ez hogy működik? Mert nálunk Nőknél így!

Figyelt kérdés
Amikor már szinte minden pillanatban odanéztek a lányra, minden 10 másodperceben megnézitek, akkor lényegében már pár másodpercig se bírjátok ki, hogy nem nézzétek? Folyton keresitek a pillantását? Mert ha mi nők állandóan oda-oda nézünk egy pasira, akkor az már annyira tetszik, hogy nem birjuk ki, hogy ne nézzünk oda minden pillanatban! És nem, nem maszatos a lány, hanem tetszenek egymásnak, ez már adott!

2014. jún. 3. 22:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

" Általában a lányok nem szeretik, ha valaki aki nem jön be nekik, nézegetik (tudtommal)... "

Ja valami ilyesmi van nálam is. :)

De két dolog miatt nézhetem... egyik, jó a teste vagy valamely testrésze, annyira, hogy azt nézni kell. Másik, hogy az arca is annyira tetszik, mint a teste és mindkettőt nézni kell.:D

2014. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

# 10:

Hát, érdekes osztályba járhattál akkor. Én most még az egyetemen is ismerek mindenkit az évfolyamból beszélgetés szintjén is (ami 90 embert jelentett fénykorában), pedig szocfób és erősen introvertált vagyok.

2014. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hagyjad már általánosba volt :D Ott még azért nem haverkodik mindenki mindenkivel, főleg nem fiúk lányokkal. Az csak kicsit később... nincs ebbe semmi.


Meg nemtom', régi ismerősökkel nekem gyakran kínos találkozni. Mondjuk Ő pont nem volt az, hisz csak látásból ismertem, de hát mi okom lett volna odamenni, mikor gyakorlatilag a nevemen kívül (ha emlékszik rá), semmit se tud rólam? Most érted...

2014. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

# 13:

Érteni értem, csak akkor is fura. Általánosban mi úgy évfolyam szinten is jóban voltunk egymással, szóval ez sem mindenkire igaz. :P De nem kötözködök tovább.

2014. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igazából egyfolytában nézem olyankor,kivéve ha odanéz.Olyankor zavaromban nézek el másfelé,mert milyen már hogy például a buszon elpirulnék,vagy bevörösödne a fejem srác létemre...Amúgy pont ma történt ilyen,hogy nagyon durván tetszett egy lány a buszon,és nem tudtam levenni a szemem róla,csak amikor odanézett,akkor néztem másfelé. :/
2014. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!