Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha jeleket küldök egy srác...

Ha jeleket küldök egy srác felé az elég?

Figyelt kérdés
Mindig figyelem....sokszor felveszem vele a szemkontaktust és rá mosolygok...DE zavarba jövök ha elmegy mellettem....és elpirulok :$ régen már voltunk együtt 2 napig (de az unoka tesója bekevert és dobott...az már több mint fél éve és azóta sok dolog történt....) Hogy adhatnám tudtára hogy tetszik....lehetőleg anélkül hogy beszélnék vele mert arra nem nagyon van alkalmam....:/

2014. jún. 7. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
küldjél füstjeleket
2014. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem aztán bőven elég
2014. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj de poénos valaki....én ezt komolyan kérdeztem...de úgy tűnik nagyon unatkoznak az emberek...és idejük is van ilyenre....-.-"
2014. jún. 7. 21:59
 4/8 A kérdező kommentje:
2. komizó Köszi :) Remélem a srácnak is...:)
2014. jún. 7. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
ebből le kéne vágnia ha együtt voltatok, de akkor gondolom a telefonszáma is meg van :) hívd fel és beszélgess vele egy kicsit ha máshol nem tudsz
2014. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nincs meg a száma...én váltogatom a telókat és a legtöbb szám elveszik....:( Bár vele nem is cseréltem számot...megbeszéltünk face-n mindent! (PL. hol talizzunk, mit csináljunk, ki mikor ér rá ) Szóval felhívni nem tudom...de örülnék ha leesne neki :3
2014. jún. 7. 23:16
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor facebook?
2014. jún. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az már megint vészes....:( Néha fent vagyunk egyszerre de az kb. 2 hetente 1-szer történik meg mert a haverjaival lóg nagyon sokat....:( De akkor rá tudnék írni :)
2014. jún. 8. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!