Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van elég pénzem, de nincs...

Van elég pénzem, de nincs jogsim. így is jó lehetek a nőknél?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 10:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
de eszed az nincs b.azdmeg
2014. jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha buta és bunkó vagy, lehet akármennyi pénzed.
2014. jún. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
K..rváknál biztosan.
2014. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
A buta és bunkó, de gazdag emberek mindig fullos csajokkal vannak. Amúgy szerintem egy kocsi nem ártana, elvégre a BKV gáz a nők szemében.
2014. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor örülök, mert látom, hogy egyes férfiak logikája legalább annyira értelmetlen és hülyeség mint ahogy azt a női logikára mondják sokan.......de nőként jót nevetek egy-egy ilyen "értelmes" kérdésen :)
2014. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
hát vegyé jogist bammeg...
2014. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Miért lennék bunkó? Mert nincs jogsim?
2014. jún. 11. 10:35
 8/17 A kérdező kommentje:
6, igen, lehet az lesz.
2014. jún. 11. 10:36
 9/17 anonim ***** válasza:
ezek nem igazán számitanak egy normális nőnél... annyiból igen hogy muatasd kia z érzelmeidet azzal h veszel néha egy szál rózsát meg néha elviszed vhova és ennyi...
2014. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A kocsi önállóságot és rátermettséget, felelőségtudatot kéne hogy sugároz.(persze ez a mai fiatalok részéről nem teljesen így van, de nem véletlenül van korhoz kötve a jogsi)Ha jól is megy a vezetés biztonságérzetet és kényelmet :D Szóval nem árt ha megtanulsz vezetni.Minél idősebb valaki annál rosszabbul tanul és annál rosszabbul veszi a kudarcokat.Ezért (ha valaki úgy érzi lesz igénye autóra) időben megtanul vezetni.Tégy te is így.

És most jöhetnek a kommentek h én 200 évesen csináltam a jogsit és én voltam a legjobb az autósuliban és a páromnál is jobban vezetek blabla.A lényeg h jó pont ha van jogsid és e mellé 1 kocsid is.Attól függetlenül h 1 trabant vagy BMW.

2014. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!