Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért nem divat hogy a nők...

Gorgo 20 kérdése:

Mért nem divat hogy a nők tudtunkra adják érdeklődésüket?

Figyelt kérdés
Fiatalabb koromban (12-16) nem volt semmi gond ezekkel, mivel a lányok még valahogy a tudtunkra adták hogy lehet kezdeményezni, vagy tetszünk nekik. Ezáltal valahogy mindig volt barátnőm. 17 évesen szakítottunk b nőmmel, és azóta nagyon megváltozott az egész párkeresés. Én úgy nem megyek oda senkihez hogy nem tudom biztosra akkor hogy: egyedülálló, és tetszek is neki. Nem fogok hülyét csinálni magamból, elég hogy ezt itt megteszem... Tök átlagos vagyok és el is járok szórakozni de még sem jön össze, semmi mert a mi társaságunkban már az összes lány foglalt bulikban meg nem akarok bunkó belepofázós lenni, szoval lányok légyszíves adjatok jeleket különben nagyon nehéz dolgunk van, vagy ez már teljesen kiégett a 20 éves lányokból?

#szerelem #sexkapcwsolat
2014. jún. 11. 12:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Srácként írom, hogy sajnos ez tényleg így, én is észrevettem. Legalább egy kis szemezés, vagy mosoly lenne, vagy valami...
2014. jún. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%

" Én úgy nem megyek oda senkihez hogy nem tudom biztosra akkor hogy: egyedülálló, és tetszek is neki"


istenem ...

tudod nincs a fejük felé írva ....

ha nem mész oda akkor soha nem tudod meg

tess kezdeményezni ez a pasik dolga !

ha tetszel és bejössz neki akkor megkapod a zöld jelzést

vagy a pirosat ha foglalt a csaj ..


18L

2014. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

"tess kezdeményezni ez a pasik dolga ! "


Én kezdeményezek, ha tetszik valaki. De ha ilyet hallok meg egy lány szájából, akkor rögtön sarkon is fordulok! Ez nagyon szexista szerintem!


21/F

2014. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
32%

Kedves kérdező


Meg is válaszoltad a saját kérdésedet. :)


"Én úgy nem megyek oda senkihez hogy nem tudom biztosra akkor hogy: egyedülálló, és tetszek is neki. Nem fogok hülyét csinálni magamból"


Mi lányok sem akarunk hülyét csinálni magunkból, ennyi.


20/L

2014. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ezt most itt sokan félreértik a gyerekek.

Nem azt várja el az ember, hogy a lány odajöjjön hozzánk odamenjen a pasihoz és szia xy vagyok, lenne e kedved akármihez.

(mert az égi csoda lenne)


Hanem csak annyit, amennyit az első is írt, mosoly szemezés, alap dolgok amik kellenek is.

2014. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

#2: Mi az, hogy a pasik dolga? Jó lenne már kiszakadni a saját kis beszűkült meggyőződéseitekből, vagy nem álomvilágban élni. Mindkét fél tehet a boldogság érdekében, és a csajoknak sem ölbe tett kézzel kéne várni, hogy meghódítsák őket. Nincs a fejük felé írva, de megvannak azok a bizonyos jelek, amivel az illető tudtára adhatja.


#4: Miért csinálsz magadból hülyét, ha finoman kinyilvánítod a szimpátiád valaki felé? Ennyi kockázatot nehogy már ne vállaljatok, ha már ennyire elvárjátok tőlünk...

2014. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

"ez a pasik dolga"

Nem.

Egyenjogúság van. Ezért harcoltatok - akkor most tessék így is élni!

2014. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

érdekes játék állandóan a másikra hárítgatni, ugye?


én szoktam egyébként kezdeményezni. ha valakivel már beszéltem, akkor lehet, hogy elhívom valahova. ha eszembe jut valami arról, amit beszéltünk, akkor megírom neki.

a félősebbeket ez sokszor megijeszti, a bátrabbak meg szeretnek vadászni, nekik se jön be nagyon. de én akkor is így szeretem.

2014. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

7#, arra gondoltál már esetleg, hogy a női nemet nem univerzálisan kéne kezelni? (a férfit sem.)


én sehol se álltam transzparensekkel a női jogokért,

másrészt ne tegyünk úgy, mintha egyenjogúság lenne.


minden egyes kapcsolatban meg kell harcolni a határokért, a belső szabályokért. nem két táborról van szó, hanem két emberről. kivéve persze ha mindent a bevett társadalmi szabályok szerint óhajtanak intézni. a bibi az, hogy nincs mindenre illemszabály.

2014. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szoktunk jelezni. Mosolygunk, oda-oda pillantunk stb. Csak nem veszitek észre...
2014. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!