Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért nem divat hogy a nők...

Gorgo 20 kérdése:

Mért nem divat hogy a nők tudtunkra adják érdeklődésüket?

Figyelt kérdés
Fiatalabb koromban (12-16) nem volt semmi gond ezekkel, mivel a lányok még valahogy a tudtunkra adták hogy lehet kezdeményezni, vagy tetszünk nekik. Ezáltal valahogy mindig volt barátnőm. 17 évesen szakítottunk b nőmmel, és azóta nagyon megváltozott az egész párkeresés. Én úgy nem megyek oda senkihez hogy nem tudom biztosra akkor hogy: egyedülálló, és tetszek is neki. Nem fogok hülyét csinálni magamból, elég hogy ezt itt megteszem... Tök átlagos vagyok és el is járok szórakozni de még sem jön össze, semmi mert a mi társaságunkban már az összes lány foglalt bulikban meg nem akarok bunkó belepofázós lenni, szoval lányok légyszíves adjatok jeleket különben nagyon nehéz dolgunk van, vagy ez már teljesen kiégett a 20 éves lányokból?

#szerelem #sexkapcwsolat
2014. jún. 11. 12:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

#9, nem azt mondtam, hogy a nőnek kell kezdeményezni.

Az kezdeményezzen, aki akar valamit.


Azt meg hagyjuk, hogy nem akarsz egyenjogúságot. Élvezed az előnyeit és nem akarod a hátrányait - azt elhiszem.

2014. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
#10: örülök, ha te igen, de azért ne beszélj általánosságban, mert a szememnek hiszek.
2014. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

#6:

A kérdező írta azt, hogy nem akar hülyét csinálni magából, hát mi lányok sem. :)


Értelmezd először a válaszom pls.

2014. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

azt mondtam, hogy nincsen egyenjogúság.


végtelenül egyszerű a gondolkodásod.

ezek szerint arról is pontos elképzelésed van, hogy kinek hanyas szinten milyen elágazásnál pontosan mit kell csinálnia. én jobb szeretem a meglepetéseket és a szabálymentes kapcsolatokat.


na megyek kezdeményezni, te meg köpködj tovább nyugodtan magad körül.

2014. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
#13: értelmeztem már elsőre is. Pont ezért kérdem: mégis mivel csinálnál magadból hülyét?
2014. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
#12 Pedig téyleg nem veazitek észre sokszor. Látom, hogy néz meg minden. Bátoritoan rá mosolygok és semmi. De tényleg semmi.
2014. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Az egyenjogúság része, hogy nem feltétlenül a férfinak kell kezdeményezni.

Tegye fel a kezét, aki azt akarja, hogy ne legyen egyenjogúság!


Viszont tényleg van egy ilyen gond, hogy régen tanították erre az embereket, és egyértelmű jelek voltak. Elejtett zsebkendő, szabványos mondatok, nézések, stb.

Ma nem tanítják - aztán mindenki boldogul, ahogy tud.

2014. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Abba nem gondoltatok bele, hogy talán azért nem küldenek jeleket mert nem akarnak tõletek semmit?

Ha annyira a jelekbôl akartok olvasni akkor olvassátok el azt a könyvet amit egy tegnapi kérdézõ ajánl.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__576..

2014. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#16: na, hát akkor mégiscsak észreveszik, ha néznek. :) Az egy másik dolog, hogy nem lépnek semmit, és egyúttal másik problémakör. Inkább azért lehet, mert nem mernek. Viszont ha nem küldtök, akkor azokat is kizárjátok, akik mernének, csak jelre várnak.
2014. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Lányok, csak annyi kéne hogy ha meg tetszik nektek bárhol valaki, akkor nyugodtan merjetek kicsi jelet adni arról, vagy ha annyira csőlátású az ember (xdddd) akkor a bátrabbaknak közelebb is mehetnek hozzá, és már 2 perc alatt le tudja szűrni a csávó a helyzetet és akkor nyithat is a kiszemelt, ha nem nyit akkor tovább léphetsz úgy hogy nem égetted be magad. De ha már a közelebb mész hozzá kicsivel egy szemezés után kb 70%unk már elég bátorságot szerez hogy leszólítson.
2014. jún. 11. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!