Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért nem divat hogy a nők...

Gorgo 20 kérdése:

Mért nem divat hogy a nők tudtunkra adják érdeklődésüket?

Figyelt kérdés
Fiatalabb koromban (12-16) nem volt semmi gond ezekkel, mivel a lányok még valahogy a tudtunkra adták hogy lehet kezdeményezni, vagy tetszünk nekik. Ezáltal valahogy mindig volt barátnőm. 17 évesen szakítottunk b nőmmel, és azóta nagyon megváltozott az egész párkeresés. Én úgy nem megyek oda senkihez hogy nem tudom biztosra akkor hogy: egyedülálló, és tetszek is neki. Nem fogok hülyét csinálni magamból, elég hogy ezt itt megteszem... Tök átlagos vagyok és el is járok szórakozni de még sem jön össze, semmi mert a mi társaságunkban már az összes lány foglalt bulikban meg nem akarok bunkó belepofázós lenni, szoval lányok légyszíves adjatok jeleket különben nagyon nehéz dolgunk van, vagy ez már teljesen kiégett a 20 éves lányokból?

#szerelem #sexkapcwsolat
2014. jún. 11. 12:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#18: nem gondoltam bele, egyrészt azért, mert korábban nekem sem volt ilyen problémám. Másrészt nem vagyok egyáltalán egoista, de tudom, hogy sokak szemében nem vagyok csúnya srác. Harmadrészt pedig beszélgettem erről már jó pár lánnyal erről (értelmesekkel), és sokuk bevallotta, hogy nem nagyon szokott jelet adni, és ha tetszik nekik valaki, akkor az egyáltalán nem látszik rajtuk.
2014. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

egyenjogúság ?????

hol van egyenjogúság mikor ezrével erőszakolják meg a nőket

mikor feleannyit keresnek több munkával???


szal én elvárom h a pasi jelezze h tetszem neki - tess oda jönni beszédbe elegyedni velem - teljesen mindegy milyen béna a szövege - a fő h megtegye az első lépést !

ha csak áll és bambán bámul abból még nem tudom h mit akar már ha akar valamit

régebben tökösebbek voltak a pasik és nem vették fel az elutasítást - ez van majd legközelebb - nem nyammogtak itt h jaja nem találok csaj


ha a pasi jelzi h tetszem neki és nekem is tetszik akkor jelzem felé de én elvárom h a pasi FÉRFIKÉNT viselkedjen - vagyis ne rinyáljon h nem akar hülyét csinálni magából .....

2014. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó: remélem valami tizenéves kiscsaj vagy, és majd kinövöd ezt.
2014. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt én is észrevettem. Mikor még olyan 15-16 éves voltam akkor kaptam utoljára egyértelmű jelzést, hogy van esélyem egy lánynál. Rám mosolygott, hátra nézett egyenesen rám többször is. Barátnői is vihogtak meg rólam beszéltek, ha megláttak és folyton jelezték a lánynak, akinek bejöttem, hogy láttak. Most meg semmi, észre sem vesznek a lányok, semmi jelzés, hogy mehetek kezdeményezhetek náluk. Mintha senkinek sem tetszenék már úgy érzem magam. Baromira el is ment az önbizalmam.
2014. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ez nem a normális fiúk és nem is a normális lányok hibája. Szerintem. Egyszerűen csak annyira sokszor használhattak ki pár lányt (engem is), hogy már nem merünk kezdeményezni.

Azért ismerjétek be fiúk, hogy első látásra nehéz kiszűrni, hogy ki az akiben tényleg meg lehet bízni.

Persze ez fordítva is igaz, hiszen lányok között is van azért elég sok akik nem veszik komolyan a fiúkat.

2014. jún. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!