Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mindig akkor tűnik fel...

Miért mindig akkor tűnik fel egy teljesen átlagos férfi a nőknek, amikor az már becsajozott?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt látom. A szingli srácok szenvednek, mert senki se veszi őket észre. Aztán ha sikerül végre összejönniük egy lánnyal, az tuti 100%, hogy hirtelen minden nő rá pályázik, dicsérgetik, elismerik, és irigyek a barátnőjére.


De nem csak az átlagos pasiknál látom ezt. A ronda képű, vézna, nyúlánk, vagy a másik véglet: kövér, nagydarab férfiaknak ha sikerül végre barátnőt szerezni, az biztos, hogy a többi nő azonnal fikázni kezdi a barátnőjét, hogy milyen ronda, igénytelen a csaj, és hogy egy ilyen jó pasi hogy tud egy ilyen görénnyel együtt lenni.


Nem egyszer tapasztaltam már azt, hogy amíg egy srác egyedül volt, le se szаrták a nők, észre se vették, aztán amikor sikerült becsajoznia, akkor meg a fiút istenítették, magasztalták, a csaját meg lefikázták.


Érti valaki a nőket?


2014. jún. 14. 13:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen, mi is húgommal mindig röhögtünk rajta :)
2014. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Tanúlság: a húgok a legjobb szárnysegédek :D Nekem sajnos csak se..ggfej bátyáim vannak
2014. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#12-es adjak kölcsön? nekem van 2 húgom :D
2014. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
51%

na de ez fordítva nem működik?

mert akkor egy fiútesót kérek ha igen :)

2014. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
26%
Működik. Mindig érdekesebb vagyok az irigy kakasoknak, ha kapcsolatban vagyok, vagy ha tesóval megyek valahova. Állati, ahogy nyálcsorgatva néznek rám és összesúgnak, hogy de jó nő egy ilyen nyomival.
2014. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15: Nem hiszem, hogy jobban kívánnának a pasik attól. Inkább arról van szó, hogy ilyenkor el szoktunk gondolkodni, hogyha egy olyan nyominak is olyan jó nője van, akkor nekünk miért nincs?

Amúgy nem túl szép, hogy tesódat nyominak hívod.

2014. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szerintem meg annak hívom, aminek akarom.

És de, arról van szó, hogy jobban kívánnak.

2014. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Ez nem a nőkre jellemző, és nem is a férfiakra, hanem egyes EMBEREKRE nemtől függetlenül. Szóval az ilyen hányadék "Érti valaki a nőket" típusú soroknak értelmes emberek körében leáldozóban van az idejük.
2014. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
13-as: jöhetnek :D
2014. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Pontosan. A kisugárzás változik meg. A csajok az önbizalmat szagolják ki.
2014. jún. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!