Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Segítenétek? Hogy adjam a...

Segítenétek? Hogy adjam a tudatára hogy nagyon szimpatikus nekem? Idősebb

Figyelt kérdés
Idősebb sokkal nálam a férfi de nekem nagyon tetszik és ùgy vettem észre hogy én sem vagyok közömbös neki de szerintem nem mer közelesni mert ugye kor különbség.De szerintetek hogyan adjam a tudatára anélkül hogy ciki lenne a dolog valakinek?

2014. jún. 17. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg akar tőled valamit, akkor bárhogy a tudtára adhatod, nem lesz ciki senkinek.
2014. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez attól is függ, hogy mennyi idősek vagytok. Mert van egy pont ahol számít és van egy pont, ahol már nem számít.
2014. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első hát remélem

Második sajnos ez az ami nem valami jo én 17 vagyok Ő 40

Mondhatjátok hogy hagyjam meg ez hülyeség de nem tudom elfelejteni

2014. jún. 17. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát azt szoktam mondani, hogy a kor nem számít... és hát tégy amit jónak látsz, de csak azért szoktam mondani ezt, mert én komolyat is el tudnék egy 40-es nővel képzelni. Viszont nem biztos, hogy ez a negyvenes férfi VELED is el tudna képzelni szexnél többet.

Ennélfogva meggondolnám a helyedben, de nagyon! Ha nekem van igazam, akkor csak lelkileg tönkremész belé, míg Ő csak kihasznál. Megéri?


23/F

2014. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen igazad van

Ès tényleg lehet nem akarna mást de sajnos ugy érzem hogy megkockáztatnám mindenképp

Csak lehet rosszul értelmeztem és nem is vagyok neki szimpatikus akkor meg nagyon gáz lenne nekem

2014. jún. 17. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!