Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy én mindig...

Miért van az hogy én mindig csak haverkodni szeretnék de pők többet akarnak?

Figyelt kérdés
Nem egyszer megtörtént már, sőt sokszor megtörtént, hogy össze ismerkedek egy sráccal, de nekem ő csak egy barát semmi több. És mindig azzal megy tönkre a barátságunk, hogy nekem csak barát neki én meg több vagyok..Miért van ez? 14/L

2014. jún. 18. 14:20
 1/9 A kérdező kommentje:
nem pők hanem ők..sorry:)
2014. jún. 18. 14:22
 2/9 anonim válasza:
Talán mert tetszel nekik? :)
2014. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az összesnek?:D
2014. jún. 18. 14:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Haverkodj lányokkal.
2014. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert minden haverlány egyben potenciális célpont is. Ha jól néz ki meg pláne, szinte már-már törvény hogy nyitni kell felé.

Mondjuk azt nem tudom ennek miért kell tönkretenni a kapcsolatot. Ha a lány nem vevő a dologra attól még nem kell bunkónak lenni és elküldeni, leépíteni a kapcsolatot. Én még ilyen miatt nem vesztem össze lánnyal, mert lehet ezt nem tolakodó módon csinálni. De sajna sok férfitársam nem, vagy nehezen viseli a kudarcot.

2014. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 Köszi nem...-.-" Megjöttem már a lány barátokból nem kell több.

#5 köszönöm:)

2014. jún. 18. 14:47
 7/9 anonim válasza:
mintha csak en irtam volna, minden stimmel. :D
2014. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
# 6 A legtöbb fiú is csak azért kedvesebb veled, mert be akarja tenni a lompost. Te meg utána magadra vess, ha ezt használod ki.
2014. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Utolsó te brutálisan hülye vagy na mindegy...
2014. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!