Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan fiatal, akinek...

Van itt olyan fiatal, akinek nem a bulizás az élete?

Figyelt kérdés
Mostanában akárkikkel találkoztam, mindenkinek az volt a legjobb szórakozása, hogy hétvégén jól berúg. Én is ezt csináltam még pár éve, de már egyszerűen nincs kedvem bulizni, nem érzem jól magam, ha iszok és nem vonzanak a diszkók, amik tele vannak hulla részeg emberekkel. Sőt, újabban már azzal is találkozok, hogy nemcsak isznak, hanem drogoznak is. Nagyon sok emberről derült ez ki. De nekem ehhez semmi kedvem. Így viszont nincsenek programjaim. Sokkal nagyobb kedvem lenne járni a várost, meg elmenni ide-oda, de így elég nehéz erre partnereket találni. Van itt még valaki, akinek nem az ivás és a bulizás az élete? Én amúgy 25 éves vagyok.

2014. jún. 20. 22:54
1 2
 11/20 Fraxinus válasza:
Üdv. Én is 25 vagyok, és én szabadidőmben olvasni szoktam.
2014. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Igen van. Sosem szeretgem se bulizni, se inni, se cigiznk, mégis minden nap jol szórakozom. Nem járok buliba a mai napig sem.

20 f

2014. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én még részeg sem volt!

Büszke vagyok rá 21 évesen! :)

2014. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Vivien, tartsd meg ezt a jó szokásodat! 7-es hsz voltam.
2014. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Én ebben kb. egyedül vagyok, barátaim még nem léptek át részegedésen, ivászaton... 19F

Esetleg ha van Debreceni itt, lehetne 1-2 közös program :)

2014. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én.Sosem jártam bulizni...19/f
2014. jún. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az én életemből ez a szakasz is kimaradt...
2014. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Címzett: 7-es válaszoló


Egyik életcélom, hogy ezt a részegségmentes állapotomat megtartsam :)

Talán jövőhéten leszek közeli állapotban, de akkor max a boldogságtól vagy a szomorúságtól. (záróvizsgázni fogok)

2014. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Én 15/F vagyok. Alkoholt már ittam de még nem rúgtam be ellentétben pár osztálytársammal akik minden szabad idejüket vad bulizással töltik. Inkább elmegyek moziba a normálisabb osztálytársaimmal.

Később mondjuk lehet változni fog. Például egy Balaton Sound-ra szívesen kimennék de azért várok még 2-3 évet ezzel. Előtte el akarom végezni a középsulit.

2014. júl. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 kpe válasza:
Én se jártam bulizni, nem ittam nem cigiztem. Ez a korszak kimaradt az életemből,de nem hiányzik. Én is a nyugis programokat kedvelem. Ha a városba vagyok sétálok, biciklizek, beülök valahova. Otthon meg gépezek,zenét hallgatok. Szerintem nem gáz,ha valakinek kimaradt az életéből a bulizás. Más szórakozási lehetőség is van ezen kívül. Nyáron fesztiválok, koncertek vannak,aki bulizni akar.Ilyenkor szeretek strandra járni, lemenni a Balatonra, de a szüleimen kívül nincs senki. Nekem is ez a problémám,mint a kérdezőnek. 24F
2014. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!