Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Próbálok itt csajozni, de...

Próbálok itt csajozni, de mindíg attól "rettegnek" azok akik privit írnak, hogy vajon mit akarok valójában?

Figyelt kérdés

Csak találni egy nőszemélyt,aki nem parázik egy jóképű sráctól,aki nem trófeagyűjtő,romantikus lélek vagyok,nem a szexre hajtok.

Akad olyan,akit érdekelne a dolog,nem bánod meg.

Figyelem,én szakmunkás vagyok,és hasonló beállítottságú hölgyet keresek,diplomások kíméljenek.

;)

24 F



2014. jún. 21. 11:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
hülye vagy
2014. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
És miért ezen az oldalon próbálkozol?
2014. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Miért próbálkoznak ezen az oldalon ilyen sokan?

Most eggyel több vagy kevesebb...:D

Talán sikerül :)

2014. jún. 22. 14:06
 14/28 anonim ***** válasza:

Épp most kérdezték privibe, de neked is szívesen elmondom: ha leírsz valamit, akkor figyelj arra, hogy érthető legyen amit írsz. Egy mondatban egy dologról beszélj. Figyelj a központozásra (pont, vessző, egyebek)! Nálunk a vessző után hagynak egy karakter szünetet, ezt érdemes betartani. Tehát a te kérdésed így nézhetne ki, picit jobban:


Remélem találok itt egy hölgyet, aki nem ijed meg egy jóképű sráctól. Nem vagyok trófeagyűjtő viszont romantikus lélek vagyok és nem a szexre hajtok.

Akad olyan, akit érdekelne a dolog?

Figyelem! Én szakmunkás vagyok, és hasonló képzettségű hölgyet keresek. Diplomások kíméljenek! ;)

24 F

2014. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Picit valóban jobb, kedves uccó, de az igazi 3 vesszővel több lenne:


Remélem, találok itt egy hölgyet, aki nem ijed meg egy jóképű sráctól. Nem vagyok trófeagyűjtő, viszont romantikus lélek vagyok, és nem a szexre hajtok.

2014. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Unatkoztok?Mi ez már?

Szerintem érthető volt a 'segítségetek' nélkül is...

2014. jún. 23. 20:33
 17/28 anonim válasza:

a gyakori kérdéseken csajozni... -.- oké segítek:

1.) írd be, hogy www.gyakorikerdese.hu

2.) kapcsold ki a gépet és takarodj ki a valóságba... am szakmunkás nő... sok sikert... én még nem láttam, de legendák szólnak olyan emberekről akik már találkoztak vele...


Freddy D off

2014. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Veled ellentétben én a valóságban élek,kis k.cs.g,miért hiszed,hogy hegesztő csajt szeretnék?

Gépem sincs,te carralyo,mobilról írok.

De te valami Metinhuszár vagy,100%....

2014. júl. 1. 21:10
 19/28 anonim ***** válasza:

Gyakorikérdések neked a valóság? Ez az életed te geyrek, és autószerelő lányokat keresel itt?


hülye vagy

2014. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Nem fogok veled vitázni,caralyo...

K mondta,hogy autószerelő vagy CNC esztergályos nőt keresek,amíg írni olvasni addig te csak ne hülyézz másokat.

2014. júl. 2. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!