Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Próbálok itt csajozni, de...

Próbálok itt csajozni, de mindíg attól "rettegnek" azok akik privit írnak, hogy vajon mit akarok valójában?

Figyelt kérdés

Csak találni egy nőszemélyt,aki nem parázik egy jóképű sráctól,aki nem trófeagyűjtő,romantikus lélek vagyok,nem a szexre hajtok.

Akad olyan,akit érdekelne a dolog,nem bánod meg.

Figyelem,én szakmunkás vagyok,és hasonló beállítottságú hölgyet keresek,diplomások kíméljenek.

;)

24 F



2014. jún. 21. 11:53
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Írni olvasni nem tudsz,ezt kihagytam,felidegesítettél,carralyo...
2014. júl. 2. 16:33
 22/28 anonim ***** válasza:
mit jelent az a szó, amit a kérdező folyton ismételget?
2014. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Autószerelőknél szokták mondani.
2014. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Normális választ még nem írtatok.

Ezt annyira utálom,oltogatják az embert,mert nincs 3,esetleg 5 használhatatlan oklevél a falán,szánalmas,egy jó mwlós többet keres mint egy magatokfajta.

2014. júl. 3. 17:18
 25/28 A kérdező kommentje:
Mwlós=melós,szakmunkás
2014. júl. 3. 17:19
 26/28 anonim ***** válasza:

hát, én inkább azért oltottalak, mert nem akarnál nálad magasabb végzettségű nőkkel ismerkedni.

mi az oka?

2014. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Mert ez szerintem így van rendjén,biztos van rá példa,de nem gyakori;Közmunka programos jól szituált faszi,jogász vagy banki ügyintéző barátnővel...

Ugye?

Nem értitek,miért kellene 'tanult','egyetemet végzett' nőt választanom?

Mivel jobb az ,akinek rá ment tudomisén mennyi éve a papírkájára,lehet hogy hasznát nem veszi,nézz csak szét itt hány olyan ember panaszkodik ,hogy nem talál állást,pedig van 2-3 nyelvvizsgája,1-2 diplomája,és csak ül otthon a segélyt várva.

Lehet jól keresni,sőt,de benne van az is,hogy használhatatlan tudásra pazarol el az ember pár értékes évet.

2014. júl. 4. 17:47
 28/28 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon tré hely a csajozásra. Külön kell képért kunyizni, és alig van rá esély, hogy 50 km körzetedben találsz egy csajt.

A facebookot próbáltad már kérdező?

2014. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!