Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hangoztatják a pasik,...

Miért hangoztatják a pasik, hogy értelmes, talpraesett, kiegyensúlyozott, önálló gondolatokkal bíró csajt szeretnének? Ha utána pont ezekkel a tulajdonságokkal nem tudnak mit kezdeni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:
Miért lennék nyámnyila, histigép, ha hagyom, hogy megmentse az életem? :)
2014. jún. 21. 12:34
 12/63 anonim ***** válasza:
kérdező, akkor te tökéletes vagy, akkor ne tegyél fel itt kérdéseket, hogyha te vagy a férfiak álma, cica!:D
2014. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
Annyira gyakran kell megmenteni az életed? Szomáliában élsz? :DD
2014. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:
Nem, de a veréb is madár ;)
2014. jún. 21. 12:36
 15/63 anonim ***** válasza:
És a verebek az életedre törnek?
2014. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
Akkor én most az insectofóbiámtól leszek nőies? (félelem a rovaroktól)
2014. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:

de 58, most tényleg úgy csinálsz, mint akinek az égvilágon senkire sincsen szüksége

nem az a baj, hogy nem félsz a pókoktól, meg nem kell megmenteni, hanem ha a pasid mellett is így viselkedsz

2014. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:
Olykor elrepülnek mellettem és nem szeretem, mert attól tartok, rám repül és megcsipked vagy megkarmolászik a helyes, kis körmeivel. De ha egy férfi elém áll és ettől megvéd, maga a biztonság... :)
2014. jún. 21. 12:40
 19/63 anonim ***** válasza:
én azt hittem attól félsz, hogy rád kakil
2014. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy milyen dolog a madárfóbia. Anyám is szenved tőle és már a galamboktól is halálra rémül, vagy mivel vidéken lakunk, a sok egyébtől is mint verebek, rigók, akármi...


Nekem is ilyen lány kell, amit leírtál a kérdésben, DE kell, hogy legyen benne "cukiság". Tehát ne egy unalmas, monoton, komor és egyhangú lány legyen, mert arra nekem nincs szükségem. Legyél vidám és játékos... Gondolom nálad sem ezekkel a dolgokkal van a baj, amiket leírtál a kérdésedben, hanem mással (amit te nem veszel észre).

2014. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!