Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hangoztatják a pasik,...

Miért hangoztatják a pasik, hogy értelmes, talpraesett, kiegyensúlyozott, önálló gondolatokkal bíró csajt szeretnének? Ha utána pont ezekkel a tulajdonságokkal nem tudnak mit kezdeni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
A struccok is agresszívek tudnak lenni. Egy strucc elől ráadásul elmenekülni sem lehet. És hogyan végződött a találkozás? :D
2014. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
Ha tömegiszonyom van, az csajos dolog, vagy csak a bogár- meg madárfóbia?
2014. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
Meg azt is írtad, hogy ezek után mégsem kényszerítenél erre senkit. De nem kukacoskodom, mert lány vagyok :)
2014. jún. 21. 13:19
 44/63 A kérdező kommentje:
63, szerencse egy kerítés volt közöttünk, elég volt odébb állnom. De a " pelus telelett " :)
2014. jún. 21. 13:21
 45/63 anonim ***** válasza:

Amúgy érdekes, nem tudom, milyen balfékekbe botoltatok eddig, de a férfiak többségét szerintem nem zavarják a kérdésben említett jellemvonások, vagyis nem ezek. Ezek nem hátráltató tulajdonságok egy ismerkedésnél. Legalábbis engem biztosan nem ezek zavarnak. Azok a nők, akiknél eddig bepróbálkoztam, egyetlen dolog zavart, mégpedig az őszinteség hiánya. Innentől kezdve pedig nincs miről beszélni, ha ilyen alap "skill" sincs meg az adott hölgyben.


Egyébként nemigazán értem a kérdést. Egy értelmes nőt mi okból nem tudna egy férfi megfelelően kezelni? Vagy egy talpraesettet? Vagy egy kiegyensúlyozottat? Vagy egy önálló gondolatokkal működőt? Ezek csupa olyan tulajdonságok, amit nem "szakérteni" kell egy férfinak, hanem tisztelni, örülni neki.

2014. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, mit élhettél át :DD Én meg a pókokat nem bírom. Amikor gyerek voltam, már egy kis pókhálódarabbal is ki lehetett kergetni a világból. Azóta ez sokat enyhült szerencsére, de még mindig kerülöm a pókokkal való találkozást, ha lehet. :D
2014. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
Én nem kényszerítenék senkit se, de ez nem zárja ki, hogy nem szeretnék semmit se. Az már régen rossz, ha zsarolással, késsel, vagy kloroformmal vinnék valakit randizni:D
2014. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:
Nyilván, kis elkeseredettség és csalódottság hatására tettem fel a kérdést és tisztában vagyok vele, hogy élnek normális értelmi és érzelmi intelligenciával bíró férfiak.. Mint ahogy van rendes főnök, örök barátság, sírig tartó szerelem és december 6-án Mikulás. :)
2014. jún. 21. 13:26
 49/63 anonim ***** válasza:
Jó értem én, csak ha kapok vagy veszek egy doboz Raffaellót, nem fogom végigolvasgatni az összetevőket, meg tanakodni, elmélkedni rajta, hanem élvezem az ízét, ilyen egyszerű. (Egyébként elolvastam már.) :D
2014. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:
A Raffaello kókuszdarabkái mindig a fogam közé szorulnak, pont nem tudom élvezni... :(
2014. jún. 21. 13:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!