Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hangoztatják a pasik,...

Miért hangoztatják a pasik, hogy értelmes, talpraesett, kiegyensúlyozott, önálló gondolatokkal bíró csajt szeretnének? Ha utána pont ezekkel a tulajdonságokkal nem tudnak mit kezdeni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
Á, megint rosszul fogod fel. Az enyéim közé is beszorul, fogvájó, és voilá... Olykor percekig is bányászkodok, és baromi jó szétzúzni metszőfogakkal azt képzelve közben, hogy a miniatürizált utáltjaid. No, még kiderül, hogy nem is vagy olyan talpraesett, ha keresztülhúzza a számításaidat néhány apró kókuszdarabka. :D
2014. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:
Csak nem túl ízléses a pasi karjai közt fogselymezni... :)
2014. jún. 21. 13:44
 53/63 anonim ***** válasza:
Tőlem aztán finghatnál is... :D
2014. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 A kérdező kommentje:
Hát akkor keress magadnak valót :)
2014. jún. 21. 13:46
 55/63 anonim ***** válasza:
Lesz is. :)
2014. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:
:) sok sikert
2014. jún. 21. 13:48
 57/63 anonim ***** válasza:

Én is ezt tapasztalom, mikor meg kiderülnek a hobbijaim (amikben nincs feltűnősködés egyszerűen érdekel a vadászat, a fegyverek, küzdősportok, játékok) hanyatt homlok menekülnek.

A kegyelemdöfés a végzettségem szokott lenni. Mindegy, tudom, hogy én se vagyok tökéletes és nekem se ártana változni, de nem tudok megbékélni vele, hogy el kéne játszanom a mindig vidám, butuska lánykát ahhoz, hogy valaki el tudja képzelni az életét velem.


Több ilyen barátnőm is van, mellettük a pasik engem észre se vesznek, pedig külsőre nincs nagy eltérés. Nem irigykedek, nekem olyan pasas nem kell aki nem tud mit kezdeni egy önálló nővel, de szarul esik, hogy amit én értéknek élek meg és megdolgoztam érte az másoknak kifejezetten ellenszenves.

2014. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:

"kiderülnek a hobbijaim"


Azaz nem attól menekülnek, mert talpraesett, önálló nő vagy, hanem mert férfias elfoglaltságaid vannak. Ezt tartja sok férfi megalázónak (különben nem értem, hogy miért), hogy amíg te 250 méterről halálpontosan szedsz le egy apró vadat, addig ők megfogni sem tudják a fegyvert, s nem azt, hogy magabiztos vagy. :)

2014. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
6%
szerintem bas*zódj meg, magadtól!
2014. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
#57-es: Szerintem a küzdősporttól ijednek meg, hogy megfogod verni őket attól félnek! :D Amúgy meg ne zavarjon az, hogy elmenekülnek előled. Aki elmenekül arra úgyse tudnál felnézni. Azzal nem tudnátok egyenlő társak lenni, ha megijednek attól, hogy mivel foglalkozol. A többség csak szájhős, ilyenkor derül ki, hogy csak az arcuk nagy, de nincs mögötte semmi. De előbb utóbb megtalálod azt akit megkell, csak bíz benne :) Ez utóbbi a kérdezőre is vonatkozik, hogy előbb utóbb megtalálod, akit megkell! ;)
2014. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!