Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem kellek a csajoknak! Meg...

Nem kellek a csajoknak! Meg akarok halni hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 18:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy tényleg úgy kéne, hogy halálodban se zavarj sok vizet, ha már életedben sem tetted. Például olyan helyen beleugorhatnál a Dunába/Balatonba/Tiszába, ahol nincs senki, tehát nem tudnak kimenteni és később is csak maximum a megtalálódat zavarod magaddal (nem tömegeket).

Mi van még? A mező közepén felrobbanthatnál egy gázpalackot, ahol nincs senki más csak te és remélhetőleg senki nem is hallja, csak te. Felvághatnád az ereidet. Szíven szúrhatnád magad. Ezekkel nem ártasz sok embernek.

2014. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
10. : Borsócska, te tudsz mérges is lenni?:o ezért nem érdemes
2014. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Köss életbiztosítást és szenvedj "véletlen" balesetet, legalább a családdal ne bassz ki.
2014. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hang nélkül, ne zavarj senkit.
2014. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Naif_Hazazi ***** válasza:
ha ügyesen akasztod fel magad akkor kb azonnal elájulsz és nem érzel semmmit. ha a nyaki erek elzárulnak akkor is elájulsz, ha a csigolyád törik akkoris. a töréshez nagy ugrás kell és akkor is egyböl elájulsz, én inkább ezt javaslom ez a legbiztosabb. másik humánus cucc a gyógyszerezés, bár ennek nem olvastam utána de sztem ha vmi ütös szivgyógyszerböl megvacsizol tuti elalszol töle örökre. ha meg nem akkor valaki megtalál a saját hányásodban, bár az akasztásnál is valószinü hogy besz*rsz beh*gyozol.
2014. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Naif_Hazazi ***** válasza:
ezt egyébként nem gondoltam komolyan,bár amit leirtam igaz, de ne csinálj hülyeséget, elmész bebaszol züllessz egy kicsit aztán rendbeszeded az éeltedet. nö miatt meg pláne ne csinálj hülyeséget. egy se ér annyit
2014. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
nyugi srác, nálam tuti nem vagy nagyobb gyps. ha kicsit pozitívabban állsz a dologhoz tuti összejön valami.
2014. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Akkor minden nap be kéne basznom.próbáltam pozitívan állni a dolgokhoz semmire se mentem vele.Más meg oldást nem látok!
2014. jún. 21. 19:19
 19/22 anonim ***** válasza:

(kedves) Nyomorék rinyagép!

Nem érdekel ha megdö.glesz, de a #3 válaszából ne meríts ötletet. Van egy kis közöm a vasúthoz és ha olyan helyen ugrassz ki a vonat elé (mert az IQ-d nem haladja meg egy répáét), hogy a további forgalom nem megoldható, hidd el annyi vasutas fog megátkozni, hogy biztos a pokolba jutsz. Az ilyenek miatt szidják a vasutat (napi min. 1 ember kiugrik valamelyik vonat elé).

Ha mégis eme ötlet mellett döntenél, kérlek írdd le ki vagy és hol laksz, hogy kiverhessem a fejedből eme kósza gondolatot :)

Üdvözlettel:

A K.u.r.va a.nyád

2014. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

En mindennap az ongyilkossagra gondolok es nagyon sz@r es azt se mondom h ajandek mert nem az.

Nem fogok tippet adni h h old meg magad es nem fogok neked az elet nagy dolgairol beszelni.

Annyit mondok h az tul konnyu ut lenne h megold magad es nem eri meg.

A hozzaszolokat pedig nem minositem mert kemenyen lepontoznanak...nagyon sz@r helyzetbe vagy es meg tippet is adnak,pedig ez nem jatek

16/L

2014. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!