Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk lányok jártatok már így?

Fiuk lányok jártatok már így?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lányal és bejönne nagyon,első találkozásunkor jót beszélgettünk meg is mondtam neki.Jól fogadta tehát esélyem van nálla úgy gondoltam.De napok múltán semmilyen kapcsolatot nem tudtam létrehozni vele,olyan mintha kerülne.Mi lehet a gond,segitsetek.
2014. jún. 29. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Több lehetőség lehet, -összejött egy másik sráccal, -valaki mondott rád valamit, ami neki nem tetszett, -lehet átgondolta és mégsem akar járni még senkivel, jó volt veled, ő is ugy érzi, jót beszélgettetek, de nem akar járni senkivel. kb. ilyesmik lehetnek. Irj rá és kérdezd meg tőle, hogy Te szeretnél találkozni vele, azt erre majd reagál valamit, azt ha nem reagál semmit, akkor hagyd békén..esetleg hagyd nyitva a dolgot, hogyha valamikor ráér akkor majd irjon rád nyugodtam... valami ilyesmi mondattal, lehet pár hét mulva meggondolja magát azt mégis rádir..
2014. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem valami könnyen ismerkedős inkább félénk tipus.Nem hiszem összejönne valakivel 1 hét alatt.Inkább a kapcsolatól fél sztem.Bár beszélgetésünk alkalmával elmondta ezt.Mondtam neki hogy talákozassunk majd lessz valahogy.
2014. jún. 29. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!