Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 19 éves duci, szép arcú,...

19 éves duci, szép arcú, tanult, kedves, visszahúzódó lánynak van esélye valaha is barátot találni?

Figyelt kérdés
milyen kinézetű srácoknak tetszhet egy ilyen lány?
2014. júl. 1. 17:12
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Van, nézz szét az utcán.
2014. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

# 9:

Akkor van esélyed és nem feltétlenül lesz a jövendőbeli barátod ronda és ostoba. Csak nem szabad feladni a keresést.

2014. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem keress hozzád hasonlóan lusta,mindenbe beletörődő férfit.Gondolom nem azért lettél kövér,mert annyira figyelsz az egészségedre,az állóképességedre,és a kinézetedre...és mindez sok év alatt történt,nem egyik napról a másikra! A "széparcú" szó meg egy gyenge vigasztalás,amit minden túlsúlyos lány leír magáról,biztos ami biztos alapon,mentve ami még menthető,mert lefogyni nem akarnak,mivel azt állítják,vagy inkább hazudják,hogy ők jól érzik így magukat...persze,én is örülnék ha dagadt lennék :D Az minden vágyam,mert úg minden olyan könnyű,mint én.Egyébként nem voltam ironikus,kicsit sem :P

Lehet lepontozni,mert azzal megváltoztatsz mindent,ha rontod az arányom.

2014. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

nagyon szeretem, amikor ilyen előítéletesek az emberek, hogy aki kövér, az csak igénytelen lehet.

Képzeld el, hogy kétszer járok edzeni egy héten, minden nap sétáltatom a kutyámat- sőt! minden nap megmosdok! szóval nem igazán tartom igénytelennek magam.

Az viszont tény, hogy a szép arcú elég egoista jellemzésnek tűnhet, ráadásul ez relatív, szóval emiatt elnézéseteket kérem, azt a szót kérlek ne vegyétek figyelembe.

2014. júl. 1. 17:29
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Van csak nem lesz olyan macsó,jóképű és kigyúrt mint szeretnéd.
2014. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Minden kínálat megteremti a maga keresletét (Say-dogma), ez igaz a párkapcsolatokra is.

Ebből viszont még nem lehet megmondani, hogy milyen fiúk fognak nálad próbálkozni.

2014. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy, és hány kiló ???

Mert ez azért nem mindegy.

2014. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

# 14:

Ne foglalkozz ezzel a sok retardálttal. Nem azt mondom, hogy jó dolog a kövérség, de ez nem azt jelenti, hogy egyedül kell maradnod.


Ráadásul ők csak magukról állítottak ki szegénységi bizonyítványt ezzel.

2014. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
Csak add magad és ne foglalkozz a bunkó beoszlásokkal meg jegyzésekkel. Úgy vagy szép ahogy vagy. Ha magadat nem szereted akkor senki nem fog meg szeretni. Légy boldog és mosolyogj sokat. Az szépé tesz mindenkit :) :)
2014. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem igaz,mert egy nő úgy szép,és vonzó,ha törékenyebb mint egy férfi.Aki azt mondja nem,az szinte biztos hogy szintén túlsúlyos,vagy csak simán szarul néz ki...
2014. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!