Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 19 éves duci, szép arcú,...

19 éves duci, szép arcú, tanult, kedves, visszahúzódó lánynak van esélye valaha is barátot találni?

Figyelt kérdés
milyen kinézetű srácoknak tetszhet egy ilyen lány?
2014. júl. 1. 17:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

# 20:

Vagy csak simán a kövér lányokra bukik, nem?

2014. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
19 éves duci, tanult, kedves, visszahúzódó lány vagyok, akinek ráadásul önbizalma sincsen, mégis 2 éve boldogan megvagyunk a párommal, aki egyébként nagyon intelligens, igényes, és nagyon kedvelik a lányok. Előtte másfél évig volt kapcsolatom egy nagyon kedves fiúval, azelőtt pedig több néhány hónapos dolog is volt. Sose volt gondom az ilyesmivel, és nem hiszem, hogy örökre magányos lennél...
2014. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"nem a lefogyás a kérdés"


az a válasz

2014. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
#22es, hogy csinálod, hogy mindig volt barátod? nem gúnyolódni akarok, tényleg érdekel.
2014. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet? Mert azt, hogy szép arcú, bárki állíthatja magáról.
2014. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
24-esnek: Fogalmam sincs, sose küzdöttem ezért különösebben, valószínűleg arról van szó, hogy a személyiségem rendben van és vonzó. Ez viszont önmagában nem elég szerintem, az is kell hozzá, hogy az ember normális környezetben mozogjon.
2014. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Van.


Viszont pár dolgot tegyünk tisztába!

A szép arc relatív. Lehet, hogy te szépnek tartod magad, más meg nem fog annak. Megint más meg egyenesen gyönyörűnek. Vagy lehet, hogy akit te nem tartasz szépnek, azt más annak fogja.

Aztán maga a fogalom, hogy "duci".

Manapság divat, hogy mindenki magát ducinak hívja, függetlenül attól, hogy egészségesen nőies, "fognivaló" kinézete van, vagy hogy éppenséggel úgy néz ki, mint egy vágási mangalica. (Bocs a hasonlatért.) Az meg azért nem mindegy, hogy 70 kiló vagy-e, vagy 110.


Aztán a kérdésedről lerí, hogy milyen felszínes vagy. "milyen kinézetű srácoknak tetszhet egy ilyen lány?" Igen, ezért. Gondolom, a felszínes dolgokra meglehetősen válogatós vagy.

Emellett a személyiségedről semmit nem tudunk, pedig úgy sejtem, ott lesz a kutya elásva.

2014. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Már írtam neked, de lehet korábban letiltottál, szóval ha gondolod azért írj
2014. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

27.: nem vagyok felszínes, azért kérdeztem így a kérdést, mert így máshol nem tudom feltenni. ennyi. ez nem azt jelenti, hogy ez az elsődleges számomra, csak annyit, hogy erre is kíváncsi vagyok. és nem 110 kiló.

28.:nem tiltottam le soha senkit, ne haragudj, csak most írt egy rakat srác és nem akarok itt ismerkedni, meg képeket küldözgetni magamról.

2014. júl. 1. 19:36
 30/31 anonim ***** válasza:
pedig ez jó hely ismerkedni, viccen kívül, nekem eddig ez vált be :D
2014. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!