Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sztetek van értelme az interne...

Zsebvirág kérdése:

Sztetek van értelme az internetes ismerkedésnek?

Figyelt kérdés
Legyen az barátság vagy szerelmi jellegű. Van értelme? Mondjuk itt vagy máshol? Ha nincs közelben az illető? És ha igen aminek az esélye 5%?

2014. júl. 1. 21:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én megismerkedtem egy fiúval net-en és idáig csak leveleztünk, messzire lakunk egymástól. De érdekes szitu az egész, mert nagyon közel kerültünk egymáshoz, és nem tudom hova tenni a dolgot, mert nem járunk, meg lehet ha találkozunk egész más lesz, lehet be se jövünk egymásnak, de mégis ha másik fiúkkal randizok rossz érzés, mert becsapni se akarom, de igy meg nincs is sok értelme az egésznek. Többet nem kezdenék bele ilyenbe, eléggé érzelmi zsákutca. De lehet másnak jól sikerült ez az egész neten való ismerkedés, lehet más lenne ha tudnánk találkozni.
2014. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%
Aki elég intelligens, hogy megértse az internetet, és tudja használni, annál lehet. Aki nem, annál nem igazán.
2014. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Baráti kapcsolatban nem kizáró ok a nagyobb távolság, mert időnként tudnak találkozni, de szerelemi kapcsolatban nem ajánlom.
2014. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Barátinak igen,kapcsolat szempontjából is van,ha nem a társkeresőket vesszük figyelembe,és szerencséd is van.
2014. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Barátot és havert szereztem már jó néhányat (a legjobbakat), szerelemben nem volt szerencsém. Haverkodásra, barátkozásra tökéletes az internet, kapcsolathoz viszont nem. Szomorú, de nekem nem jött be. Ellenben a legjobb barátaim neten szereztem, akikkel minden hétvégén ütközünk és sörözünk.
2014. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%

Ha budapesti vagy, akkor van értelme neten ismerkedni, mert a nagy számok törvénye alapján biztos találsz valakit, aki megfog.


Ha vidéken, akkor hatalmas szerencse kell hozzá, hogy pont azzal hozzon össze sors, akivel összeillenél. Távkapcsolatnak abszolút nincs értelme, de ezt gondolom nem kell ecsetelni, hogy miért...

2014. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Ha bevezetnék hogy a társkeresőkön közelező a levelek 5%-ára válaszolni, különben kirúgnak, akkor az összes regisztrált nőt kirúgnák.
2014. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nincs. Jó pár éve ismerkedek neten.
2014. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
És még valami: kerüld el a beállított, profi (retusált) profilképpel rendelkező embereket. Már az első megnyilvánulásuk hazugság gyakorlatilag.
2014. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#17


De az internet =/= társkeresők. Sok más helyen is lehet ismerkedni.

2014. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!