Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi kell a nőnek? Úgy értem...

Mi kell a nőnek? Úgy értem milyen legyen vele az ember?

Figyelt kérdés
Tduom ez kicsit fúra kérdés,de mostanság olyan sok nőt ismertem meg és vhogy mindig elrontom mikor beszélünk akár a neten akár a valóságban,úgy értem hogy kedves vagyok,de amikor csak elkezdünk beszélni elöször akkor olyanokat kérdezek hogy mizújs vagy hogy telt a napod,kedves vagyok,de lehet hogy nem is ez kell neki.Vki tudnak abban segiteni hogy pontosan mit is kéne mondani vagy miről kéne inkább beszélni?

2014. júl. 3. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:

nem az a baj, hogy kedves vagy, hanem hogy unalmas mindig ez a mizu, hogy vagy

megkérdezheted ezt is, de rendes témákat is hozz fel

legyél érdekes, vicces, de ne erőltetett

2014. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor próbáljak meg mindig vmi újat mondani és ne ismételgetni magamat? és gondolom legyek lazább ne pedig ez a nagyon kedves meg minden :D kösszi ^^
2014. júl. 3. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Légy velük paraszt!


Sajnos nem sok lány igényli, hogy törődjenek velük, meglepd őket egy virággal, meghívd egy kellemes teraszos részre kiülni beszélgetni.

2014. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mesélj neki valami érdekeset, kérdezd meg a véleményét dolgokról, kérdezd arról ,mit szeret stb. Mi nők szeretjük, ha egy férfi őszinte, kedves de nem unalmas és széleskörű érdeklődése van, tehát van miről beszélgetni vele. Ez lehet bármi, filmek, zene, könyvek, politika, művészet, a munkája stb.

Ha tudod, mi érdekli a lányt, arról kérdezheted. Mindenki szeret az érdeklődési köréről beszélni :-)

2014. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amilyen vagy, az a legegyszerűbb. Pl. első randira ne vigyél virágot csak mert "illik". Azután jöhetnek a kedvességek miután tudom értékelni azt akitől kapnám. Bár akkor meg már annak is örülök, hogy van, felesleges a többi puccos giccs. Egyszerűen mindent a maga idején. Csak értetlenül állok azok előtt akik fellelkesülnek kb. a semmire amikor alig ismerjük egymást.

23l

2014. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem számít hogy udvarolsz ha egy nőnek 2 perc alatt nem jössz be mint férfi akkor veszett ügyed van felesleges költeni verseket meg játszani a rómeót. :D

Egyet tanulj meg ha egy nő eldönti 2 perc alatt hogy nem tetszel neki akkor akár a csillagokat is lehozhatod neki sem fog engedni. Döntsd el 2 perc alatt hogy hangolódik e rád és ha igen akkor csak ADD MAGAD!!!

2014. júl. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen tudom nem is fogok nyalni neki :P csak nem tudtam hogy miről beszéljek vele szóval vmi uj kellet :)
2014. júl. 5. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!