Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért félek a szép lányoktól,...

Miért félek a szép lányoktól, miért érzem olyan senkinek magam mellettük, olyan kisembernek, jelentéktelennek?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén fog hangozni, amit most leírok, de én amúgy már jó ideje kerülöm a szép, igazán vonzó lányokat, mert van ez a fura érzésem,a mit a kérdésben is leírtam, valahogy egy kicsi jelentéktelen alaknak érzem magam ilyen lányok közelében, társaságában, főleg, ha előzőleg nem bezséltünk még egy szót sem, vagyis vad idegenek vagyunk egymás számára. Ilyenkor, ha jönnek szembe velem nagyon szép, nagyon vonzó lányok, még a levegővétel is fura lesz meg nem is tudom kínomban hová nézzek, szinte sírni támad kedvem valamiért, nem vicc mintha hirtelen könnyezni akarna a szemem. :D Aztán nem rég sikerült végre több hónapnyi csetelés utána taliznom egy lánnyal, aki képeken ilyen tipikus átlagos csajnak tűn, mint akikkel már ezelőtt is hasonlóképp összehoztam talikat. De nagyon néztem, mert mikor taliztunk kiderült, hogy ilyen kib-szott vonzó, szép lányról van szó. Nem tűnt pedig agyonsminkeltnek, volt egy természetes bája, az arca, mosolya különösen megfogott meg a szép szemei. Az alakja is tökély volt, jó mellek, fenék. Persze meg is lepődtem, hogy sikerült vele úgy bánnom, mint a többi átlagos számomra nem igazán vonzó lánnyal, de amikor már hasonlóképp közeledni akartam volna, mint az azelőtt átlagos lányokhoz, valahogy itt megtorpantam, hirtelen nem volt képem nagyon nyomulni, valahogy jött egy érzés, főleg, mikor megtudtam, hogy valami pasival kavarhatott nem rég, hogy én kevés vagyok neki, meg ő túl jól néz ki én meg ronda vagyok. Aztán hagytam is a fenébe, végül egy puszi meg egy ölelés volt, ami történt csak köztünk, pedig más lányokat simán le is kapok első talin, ha jó a hangulat, már pedig vele is jó volt a hangulat, semmi kínos csend, jól eldumálgattunk, nevetgéltünk, de én akkor is úgy éreztem, hogy nem vonzódik úgy hozzám,csak barátként esetleg. Csak hát más lányoknál ilyenekkel sem szoktam foglalkozni, hisz volt egy átlagos lány előtte pont, aki szintén benyomta, hogy barátnak szeretne engem én mégis pofátlanul megcsókoltam és ő nem is ellenkezett, de ennél a számomra tökély külsejű, vonzó csajnál már minden más volt, mintha elvesztettem volna a tökeimet és csak egy lány barátként viselkedtem vele főleg a vége felé. Azóta sem beszéltünk, szerintem nem is fogunk már sosem beszélni, se talizni. Ő is nyílván tudta, hogy bejött nekem, mint minden másik fiúnak, főleg, hogy egyszer elég fura jeleket adtam azért számára, ugye az ölelésnél meg szóban volt pár csípkelődés részemről azért. Ő nem keres és én sem fogom, nem akarom még ennél is jobban bealázni magam, ronda gyerekként. Inkább keresek egy hozzám való egyszerűbb lányt, akinél ne kell paráznom ennyit meg szoronganom.

2014. júl. 4. 21:13
1 2
 11/14 David82 válasza:

Ok. Sokan cseten, meg fb-n, meg mit tudom én, milyen internetes izén próbálnak ismerkedni. De melyikőtök mer utcán odamenni vadidegen lányokhoz, és beszélgetést kezdeményezni velük, netán rögtön megmondani nekik, hogy meg akarjátok ismerni őket.

Én nem neten, cseten, meg ilyen helyeken próbálok ismerkedni, hanem szórakozóhelyeken, plázákban. A múltkor az volt a célom, hogy utcán odamegyek ismeretlen lányokhoz, és megpróbálok beszélgetni velük.

Igaz, fél nyolckor mentem ki, ami egy kicsit késő (sötétedés után a lányok zárkózottabbak), és mindössze két lányt szólítottam meg, beszélgettem velük úgy 5-6 percig.

Utána, ahogy mentem haza, szidtam magamat, hogy mennyire nehezen megy ez nekem.

De legalább megy valami.

2014. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Istenként senki sem élhet, önbizalma lehet valakinek, de az ego szerintem undorító. Én nekem sokáig, azért volt problémám, mert láttam a sok embert, aki mennyire egoista és, ezért én nekem még az önbizalmam is elment, mert nem szerettem volna én is egoistává válni, olyan kérdéseket tettem fel magamban, hogy miért gondolnám én azt, hogy jobb vagyok másoknál? Miért lenne nekem jogom másoknál feljebb tartanom magam és jobbnak lennem. Ha valamiben jobb voltam, mint mások akkor konkrétan bűntudatom volt és, ha valakinek rosszabb élete volt, mint nekem akkor még én éreztem magam szarul, hogy milyen könnyű életem van és, hogy mennyire nem érdemlem meg. Az ismerkedés is kvára idegesített egy ideg, hogy oda kell menni és nyomni a rizsát nem mintha a kva jó csak nem tudná, hogy minek megyek oda, ennyi erővel azzal is odamehetnék, hogy szia nem szexelünk csak, hát az nem lenne valami sikeres és utálom magamat másoknak adni csak, azért, hogy elnyerjem a tetszésüket.
2015. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
"en egy ertekes ember, legertekesebb" Valaki ezt írta és itt az a baj, hogy szerintem senkinek sem magát kéne a legértékesebbnek tartania. Én, úgy gondolom, hogy másokra kell gondolnod, másokra kell vigyáznod és sosem magadra, mert az önző és nagyképű. ÉN a legértékesebb ember? Mindenki egy ÉN magának és szerintem elég hülyeség, hogy mindenki magát tartsa legértékesebbnek, mert akkor mindenki egoista. Mindenkinek a szeretteit kell a legértékesebbnek tartania és, ha van szeretted akkor valaki téged is értékesnek talál és, így gondolhatod, hogy kellesz valakinek és nem vagy használhatatlan anélkül, hogy egoista lennél.
2015. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szerintem akármit is csinálsz, a legfontosabb, hogy vedd komolyan magad! Akár vonzó, akár kevésbé olyan nőkkel szemben, megértésre, kommunikációra törekedve, előtérbe helyezve időnként a valódi egymásra hangolódást!:)


Szerintem te semmiképp sem házasságkötés céljából vonzódsz a csinos lányokhoz, hanem szórakozásképpen. Akkor meg ezeket az eseteket mi a bánatért veszed komolyan?:)

Tény, hogy a férfiak szeretnek ismerkedni nőkkel, de ezt nem kell olyan komolyan venni, hogy összezavard az önképed, maradj önmagad, bárkivel is ismerkedsz.

Velem nőként számtalan olyan eset volt, hogy jobban kedveltem egy furcsább, de öntudatosabb férfit, mint azokat akik összevissza megakartak felelni nekem, miközben maguk sem tudták, hogy mit akarnak tőlem.


Itt fogalmunk sem lehet arról, hogy te milyen vagy, "egyszerű" vagy-e, vagy sem. De akárhogyan is, néha nézz szembe magaddal objektíven (ne aszerint, hogy milyennek látnak, vagy milyen szorongásaid vannak, hanem reálisan). Ha vannak hibáid, fogadd el azokat (vagy változtass, amennyiben tudsz), ha vannak pozitív szerethető tulajdonságaid, azokat is számon tarthatod.


Én például fölöttébb negatívnak tartanám azt, ha olyan párom lenne, akin néha azt érzem, hogy csak úgy "beéri" velem, miközben mindenféle vonzó lány után siránkozik. Én nem lennék együtt senkivel azzal a céllal, hogy csak úgy lehessen valakim. Legalábbis az utolsó mondatodból ez jött le.

Eleve, ha alapjába véve nem jó az önképed (vagy jó, ezt te tudhatod), akkor azzal sem érsz el semmit, hogy lemondasz a valódi igényeidről, és azt érezteted a párkapcsolatban, hogy azért vagy vele, mert beéri veled. Szerintem meg eleve nem veszed komolyan magad, ha össze-vissza sóvárogsz itt, és nem ismered önmagad.

Legalábbis nem világos az, hogyha "egyszerűbb lány" hozzád való, akkor miért sóvárogsz más után, akit saját elmondásod szerint nem tartasz magadhoz illőnek. Ezt így senki sem fogja helyetted meghatározni, hogy mi jó neked, de ez így nem komolyan vehető, és ha netán erőre kapsz, és szorongás-mentesen ismerkedsz szép nőkkel, ne akard olyan komolyan vetetni magad.

2016. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!