Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, akkor is hordtok...

Lányok, akkor is hordtok gyűrűt a gyűrűsujjatokon ha nem vagytok eljegyezve?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány. Szerintem én is bejövök neki de tele van gyűrűvel a keze így nem merek kezdeményezni.

2014. júl. 6. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A korától is függ, mert egy 17 éves lány több mint valószínű, hogy nincs eljegyezve. Ahogy észrevettem, a barátnőim általában mind a gyűrűsújukon hordják a gyűrűiket. Inkább tudakold meg, hogy mi a helyzet vele vagy kezdj neki udvarolni és biztos kiderül.
2014. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, nekem is van egy ilyen lányismerősöm, aki tetszik, de nem merem leszólítani. Minden ujján gyűrű, valamelyiken kettő is, és rengeteg srác szokta ostromolni. Úgy vagyok vele, hogy inkább nem állok be a sor végére nála..
2014. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva előfordulhat. Ugyan nem vagyok eljegyezve és párom sincsen, de azért nagyon néha előfordul, hogy felveszek gyűrűt.
2014. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul. Szeretik a lányok az ékszereket.. egy próbát megér.
2014. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!