Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van nagyobb sikere...

Miért van nagyobb sikere annak, aki úgy kezdi a beszélgetést, hogy "185+ centi magas, sportos fiú vagyok", mint aki úgy, hogy "PhD hallgató vagyok asztrofizikából"?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 17:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
:DDDD utolsó.
2014. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%

A 10-es csak azt felejti ki, hogy a nőknek nem a fizikáról való beszélgetéstől jön meg a szexuális vágyuk. A férfiaknak a nők kinézetére, a nőknek a férfiak megfelelő stílusára, viselkedésére, testbeszédére és arra, amit mondanak.

Ha a kérdező továbbra is sikertelen szeretne maradni a nőknél, akkor követheti ezt a receptet is természetesen. Vagy pedig ha szeretne barátnőt, ha szeretne nőkkel szexelni, akkor rájöhet hogy most valamit rosszul csinál és változtathat rajta.


Csodálatos, emelkedett hangulatú beszélgetések. Kultúráról, tudományokról, közéletről.

Én is szeretek ilyenekről beszélgetni, CSAK NEM AZOKKAL, AKIKKEL DUGNI IS AKAROK, mert tudom hogy a nőkben ez nem kelt vágyat. Ezekre ott vannak az igaz barátok.

2014. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
44%
A kérdés alapból sántít, mert ha nem a magas, sportos fiú vagy, akkor nincs is beszélgetés, ha észreveszi a csaj, hogy egyáltalán rá mertél nézni akkor jobb esetben egy gúnyos vigyorral lelép, rosszabb esetben szénné aláz és elhíreszteli, hogy a kis gnóm rá mert nézni.
2014. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
64%

Mindkettő is lehetne, én PhD-ra járok (220 nettót keresek csak a suliban, csak mert tanulok+dolgozom is, szóval nem igaz, hogy csórók a PhD-sok, pont, hogy gazdagok!), de nem vagyok ennek ellenére sem ronda, kövér, büdös.


A csop.társaim viszont hájasak, zsíros hajú magológépek, akikkel nem áll le szívesen az ember. Hiába van PhD-jük bármiből is.:)


28l

2014. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
8%

volt fizikus barátom (már doktorált, a szakmájában is dolgozott), ő pl pont olyan seg.gfej volt, mint az egyik előző hozzászóló, aki szerint állat és selejt az, aki nem érti és akit nem érdekel a fizika. na ez a hányadék hozzáállás az, ami egy nőnek sem kell.

azonkívül szexuális szempontból a külső az, ami elsősorban fontos, nem a másik agyával dugunk. és ha az a külső még annyira sem megnyerő, hogy legalább félhomályban vállalható legyen, akkor éljen csak tovább az illető a munkájának.

össze lehet egyeztetni a kettőt, attól még hogy valaki egy választott pályának él, nem kéne minden mást elhanyagolnia, főleg ha ez ilyen közvetlen hatással van az életminőségére is.

2014. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
43%

15-ös. Tudod én csak azt érzem kicsi visszataszítónak, hogy mindenki az intelligens embereket preferálja, hát nagyon nem...


Nem vagyok seg.gfej, teljesen kifordítod a szavaimat. Bármit meglehet tanulni és érteni csak akarni kell. Innentől már hülyeséget írsz. Másfelől nem értem, hogy miért nem érdeklik az embereket a természettudományok. Ebben élünk és mégis mindenki les.zarja. A tudósok meg imádják, ezért élnek ennek. Ebből persze a magadfajta ostoba kerge népek profitálnak, mert hát te is koptatod a billentyűzetedet meg használod az áramot meg nem sorolom tovább, mert sose lesz vége. Ehhez képest senkitől egy köszönöm se hangzik el ezen emberek felé. Mivel köszönik meg úgy mégis? A fizetéssel? 200-at ha keresnek ezek az emberek... Nevetséges összeg a tudás méretéhez képest. Persze külföldön már mindjárt többre becsülik őket. Mindezektől független csinálják, mert szeretik és valakinek meg kell csinálnia, nem sütetheti a seg.gét mindenki, mert akkor még mindig a kőbunkóknál tartanánk. Ezeknek az embereknek igenis meg van a joguk arra, hogy felsőbbrendűnek képzeljék magukat, mert azok is csak ez a magadfajta rózsaszín ködbe bújt embereknek felfoghatatlan dolog. Felfoghatatlan, mert még a halovány töredékét sem vagy képes megérteni annak, amit csinálnak. Elképzelni sem tudod, hogy milyen az az évtized, amikor kitanulják a szakmát. Tehát erre a hsz-re is csak leugatást kapok. Pedig igazam van... Olyan dolgokról beszéltek, amelyekről fogalmatok sincsen. Egy fizikus mellé nem való egy bolti eladó...

2014. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
47%

"Egy fizikus mellé nem való egy bolti eladó..."


olvass vissza, hány kérdésben alázzák meg ugyanemiatt a nőket, csak fordítva. Mi az, hogy diplomád van és nem akarsz egy szakmunkással összejönni? Számító pikszának vannak bélyegezve ezért az amúgy teljesen normális magatartásért.


Amíg én azon gondolkodom, hogy vajon az adóforintjainkból helyes-e a Kossuth téren gőzfürdőt építeni, addig a bolti eladó egész nap: bíp, bíp. :D

2014. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%

"Egy fizikus mellé nem való egy bolti eladó"

Egy reál és egy bölcsész diplomám van. A barátnőm egy ruhaboltban eladó, szakiskolája van. Régen is simán voltam cukrász, pincér, eladó csajokkal, ahogy diplomásokkal is.


Tudod, sok férfi nem olyanokat néz a nőkben első sorban, mint intelligencia, műveltség, függetlenség, egzisztencia, önállóság - Ezek másodlagos tulajdonságok.


Ami nekem fontos egy nőben sokkal inkább: kedvesség, nőiesség, háziasság, gondoskodás, anyai és fészekrakó ösztönök megléte. És persze még csinos is. Nekem sokkal inkább a tradicionális értékek számítanak egy nőben, nem pedig a korunkbeli értékek.

2014. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

A fizika csak példa volt.


#7: "Mire jó egy szép, hülye ember? Szexelni. "


Éppen arról van szó, hogy nem. Sokaknak tökéletesen mindegy, hogy milyen értelmes a másik, ha jól néz ki, párkapcsolatra is kell.

Persze sem a szépség, sem a jóképűség/szépség nem "0 vagy 1", "igaz vagy hamis" alapon megy, itt inkább az az érdekes, hogy mostanában inkább választanak az emberek valakit, aki külsőre 9/10 (némileg ez is szubjektív, de ne menjünk bele), míg belsőre butácska, mint egy külsőre 7/10-es, viszont értelmes ember. Persze van gyönyörű ÉS tökéletes ember is, illetve csúnya ÉS hülye, de itt most nem ezekről van szó, inkább a kinézet és személyiség fontosságának a viszonyáról. Nem az extrém esetekről beszélek, ahol valaki nagyon hülye/ronda, hanem arról, hogy sokszor a jobb kinézet sokkal többet ér, mint az értelem, még ha ha az alternatíva sem kifejezetten csúnya.

2014. júl. 6. 19:53
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

19:

De te ezt valami óriási modern járványként, problémaként éled meg.


Egyszerűen csak az emberek többségének nagyon nem szempont az SOHA A VILÁGON TÉRBEN ÉS IDŐBEN (múltban, jövőben, jelenben, itt, ott, amott), hogy mennyire értelmes a másik. Komolyan? Mikor az intimitás, család, szeretet, szexualitás iránti igényeimet akarom kielégíteni valakivel, akkor az a kérdés, hogy mennyire vannak meg benne azok a belső tulajdonságok, amik számomra kielégítőek (nekem például kedvesség, nőiesség, háziasság, gondoskodás, anyai és fészekrakó ösztönök) és mennyire néz ki jól. Ennyi.


Az értelmesség, intelligencia, okosság, lexikális tudás stb. sosem voltak/lesznek a többség párkapcsolatainak alapkövei sehol és semmikor a világon. Mert azok nem egy intim kapcsolat elsődleges fokmérői. Lehetnek ezek a fokmérői egy baráti kapcsolatnak, vagy egy karriernek az alapjai, de semmiképpen egy romantikus, intim kapcsolatéi. Ebben az esetben az ember inkább egy ösztönlény (mindenféle rossz felhang nélkül) és sokkal ősibb dolgok után vágyik, nem pedig olyan dolgokra, amik csak nagyon rövid ideje léteznek a társadalomban és nagyon kevés ember számára fokmérők.

2014. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!