Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hamis szerelmet adnék utazásér...

Hamis szerelmet adnék utazásért cserébe? Szerintetek nagyon durva lenne belemenni?

Figyelt kérdés

Van egy volt csoptársam, aki a kedvenc ausztráliai városomban él a feleségével és a kisbabájukkal. ODa volt értem egyetem alatt.


Felajánlotta, hogy lakjak náluk egy hónapig, mivel nincs pénzem a szállásra (egy hónapra nagyon sok lenne bed&breakfast módon is megoldani), csak a repjegyre van spórolt pénzem (kb. 300 ezer) és a nevezetességekre meg az országon belüli utazásra és kajára (szintén 300 külön).


Nos, mivel kedvel is, ezért ajánlotta fel, hogy lakjak náluk. Szinte biztos vagyok benne, hogy elvárná, hogy abban a hónapban teljesítsek én is a hálószobámban, cserébe az ingyen szállásért.


Ti belemennétek? Ez már nagyon-nagyon durva, vagy még ráférhet az ember arcára?


24L



2014. júl. 6. 21:54
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Már az is gáz, hogy ilyenen elgondolkodsz.

A többi 300-at hogyan szedted össze? . . . :)

2014. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
anyuék, egyetemi ösztöndíj és dolgozom is. de éveken keresztül szedtem össze ezt sajnos, albit fizetnem kell, nem otthon lakom...
2014. júl. 6. 22:17
 23/34 anonim ***** válasza:
Te már eldöntötted magadban, hajrá menjél dugjál szállásért. Gratula.
2014. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
nem döntöttem el, csak véleményeket várok. A barátnőim semlegesek maradtak a témában...
2014. júl. 6. 22:18
 25/34 anonim ***** válasza:

És mi lenne, ha nem most mennél?

Ott lesz ám minden még 5 év múlva is.

Addigra lehet, hogy lesz jobb munkád, fizud.

És hogyan tudnál lefeküdni egy pasival érdekből, aki még undorít is, ha eddig sose csináltál ilyet? Nem értem, hogyan jutott ez eszedbe. :S

Ha még arról lenne szó, hogy éhezel vagy valami ilyesmi, akkor talán érteném.

2014. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Ausztrália olyan nekem, mint az evés. Nagyon régen vágyom oda, 5 év múlva már családom lesz, sose juthatok el oda, 3-4 repjegyet tuti nem fogunk kicsengetni szállással.


Meg ha 50 a lakás, ahol lakunk (rezsi fele+albi), vajon mennyi eséllyel gyűjtök össze az akár 300 ezres fizetésemből valaha ennyit?:/


lehet, hogy tényleg le kell mondanom emiatt a dologról, igazatok lehet végülis. nem tudom eldönteni...

2014. júl. 6. 22:24
 27/34 Zsebvirág ***** válasza:
Nem biztos az, hogy 5 év múlva Neked családod lesz...
2014. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
utolsó: ebben igazad van:) semmi sem biztos, csak a halál! de én így tervezem;)
2014. júl. 6. 22:35
 29/34 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban egy ideig 30-as, 40-es nőknél laktam. Nem vagyok rá büszke, de akkor így látszott helyesnek. Néha meg kell alkudnunk az ördöggel.
2014. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
csináld
2014. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!