Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hamis szerelmet adnék utazásér...

Hamis szerelmet adnék utazásért cserébe? Szerintetek nagyon durva lenne belemenni?

Figyelt kérdés

Van egy volt csoptársam, aki a kedvenc ausztráliai városomban él a feleségével és a kisbabájukkal. ODa volt értem egyetem alatt.


Felajánlotta, hogy lakjak náluk egy hónapig, mivel nincs pénzem a szállásra (egy hónapra nagyon sok lenne bed&breakfast módon is megoldani), csak a repjegyre van spórolt pénzem (kb. 300 ezer) és a nevezetességekre meg az országon belüli utazásra és kajára (szintén 300 külön).


Nos, mivel kedvel is, ezért ajánlotta fel, hogy lakjak náluk. Szinte biztos vagyok benne, hogy elvárná, hogy abban a hónapban teljesítsek én is a hálószobámban, cserébe az ingyen szállásért.


Ti belemennétek? Ez már nagyon-nagyon durva, vagy még ráférhet az ember arcára?


24L



2014. júl. 6. 21:54
1 2 3 4
 31/34 gabriell88 ***** válasza:
Nem értem, ha van félretett pénzed 600 ezer forint, akkor miért akarsz a volt pasidnál lakni?utánna néztél az utazási költségeknek? én beírtam a googleba és első helyen ilyeneket dobott ki, mint ez is.: [link]
2014. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

először is: milyen volt pasimnál? hol olvasod te ezt?:D


nem, az a 600 a repjegyre és a belföldi utazgatás+belépőjegyekre van eltéve. (hidd el, soknak hangzik, de kell annyi rá), köszönöm a szállásokat, amiket kigugliztál Melbourne külvárosából:)

2014. júl. 7. 18:37
 33/34 gabriell88 ***** válasza:
ez esetben várnék még egy évet,addig is gyíüjtögetnék a szállásra.. nem drágák, mint láttad.De semmiképp nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba, akár alkalmi szinten sem!Mi is 2 évig gyüjtöttünk a párommal, aprópénzt ráadásul.Vettünk egy nagy malacpersejt és dobáltuk bele az aprót ami nálunk maradt, minden nap.Volt , hogy fizetés napokon rászántunk egy 10 ezrest és beledobtuk, most megyünk nyaralni.Nem késtél le még róla hidd el.
2014. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
köszi. én egy vagy két hónapra mennék, szóval nagyon drága a szállás:) ugyanis annál kevesebbért nem érdemes utazni egy napot:)
2014. júl. 7. 20:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!