Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most jogos a felháborodásom?...

Most jogos a felháborodásom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, már nagyon rég irkálunk egymásnak, 3x találkoztunk is és akkor tök jó volt minden.... de mindig én kezdeményeztem, még azon a megveszekedett facabookon is mindig én írtam rá... most 3. napja direkt nem írtam, de 5 percenként online van... baszik írni, hogy "cső élsz még e paraszt?" kicsit felkurta az agyam... most meg is írtam neki a véleményem, kicsit egyoldalú ez a dolog..

2014. júl. 7. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerős, én is valami hasonlón bsztam fel az agyam nemrég...
2014. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jogos, de nem ebben az alpári stílusban!
2014. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet szimplán nem akar mást csak barátságot.

Az is lehet, hogy csak mással beszélgetett és azért nem írt rád.

2014. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze mert 3 napon keresztül mással beszélget nem?
2014. júl. 7. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:

jogos,

de az is lehet ,hogy a csaj csak nagyon félénk/önbizalomhiányos,

és nem akar nyomulósnak tűnni

2014. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál, hogy nem akar nyomulósnak tűnni és rád vár mert nem tudja milyen tempóban szeretnél haladni, vagy mert te vagy a "férfi" és neked kellene kezdeményezni? persze lehet azt hitte, hogy neked nem jön be mert 3 napig nem írtál...és ma ezzel "köszöntöd", biztos jól esett neki
2014. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne jogos? Semmit nem irtál, hogy valamilyen szempontbol is elkötelezte volna magát melletted. Neked vannak elvárásaid a saját agyad szerint, semmi alapján. 3x találkozott veled, attol még milyen alapon vársz el akármit? Ö megmutatta, hogy ilyen. Ha kell neked akkor irogass csak szorgalmasan. Kezdeményezz. Ha nincs inyedre akkor meg keress mást!
2014. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze csak mikor ezredjére kezdeményezek, már tök hülyének érezem magam... mintha neki nem számítana semmit és én érezem magam "nyomulósnak"...


Semmi megerősítést nem kapok felőle..... ennyi idő után nem azt várom hogy jöjjön hozzám feleségnek, de egy kicsit több közvetlenség/érdeklődés jól esne... ha meg nem akar semmit akkor küldjön el...

2014. júl. 7. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!