Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szerezzek barátnőt 13...

Hogyan szerezzek barátnőt 13 évesen?

Figyelt kérdés

Régebben volt e lány akivel sokat találkoztunk és egyröl egyre közelebb kerültünk egymáshoz.

egyszer valaki azt írta hogy úgy lessz ő is szerelmes,ha megcsókolom,hát így is lett,de utánna pofán vágott,és el ment. :(

Szeretnék egy teljesen tiszta lappal indulni egy másik csajnál.


pár szó magamról:13 éves vagyok,tudomásom szerint jófej,de könnyen felbőszíthető vagyok,DE A LÁNYOKRA SOSEM TUDTAM SEMMIÉRT HARAGUDNI


2014. júl. 7. 13:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kivancsi vagyok mik azok a "termekek"!
2014. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
telephon tokok,pólók,robotok,szoftware-ek,...
2014. júl. 7. 15:43
 13/19 anonim ***** válasza:

8-as válaszoló vagyok

Szerintem nekem volt gyerekkorom, neked nem....

2014. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással nehogy elhidd, hogy bedőltünk ennek a kamunak.Robotokat, telefon tokok,szoftwareket persze,inkább menj "biciglizni"
2014. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Mutasd meg neki a legó repülődet, amit egyedül, papír nélkül építettél, arra buknak a csajok :P kicsi vagy még, én 13 évesen a sqadommal bicajoztam meg bunkit építettem egész nap :) Ne próbálj hamar felnőni, hidd el, sokkal jobb gyerekként, én pl visszasírom a gyerekkorom :(
2015. aug. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Ha már el is ment, nem lehet olyan nagy baj...
2015. aug. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Kőházi Bence válasza:
Én is 13 vagyok de nem csajozok hanem inkább a haverokkal lófrálok a városba és gépezek, nem csajozok.
2019. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással és ilyen fogalmazással tényleg nem vagy gyerek, gyogyós kisgyerek vagy...
2020. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Visszatértem, mert nincs új kérdés ezért ide dobott. Software-eket nehezen lehet összeszerelni. :-D xD Ugyanis az a számítógépen van.
2020. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!