Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, leginkább milyen...

Lányok, leginkább milyen testalkatú fiúk jönnek be nektek?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem minden a külső,de úgy gondolom,hogy fontos az is,hogy vonzónak tartsátok látványra is az adott fiút. A pocakos,de izmos fiúkat mennyire tartjátok vonzónak? én is az vagyok és,ha ez nem jön be nektek én hajlandó lennék változtatni ezért.


Még mielőtt bárki azt hiszi,hogy idejöttem barátnőt keresni akkor annak előre elmondanám,hogy téved,mert se ide,se privátban nem küldök képet,csak puszta kíváncsiságból kérdezem,hogy átlagosságban nézve milyen külsőre buknak a lányok. Tapasztalatom csajozás téren meg nincs,ezért is nem tudom,hogy mik az igények mert sosem tudtam úgy közeledni egy lányhoz,hogy abból legyen bármi is,mert ciki,nem ciki,sajnos nagyon rossz körülmények között éltem és emiatt bennem komoly kisebbségi komplexus alakult ki (legfőképpen az anyagiak miatt,de most nem ez a lényeg).


2014. júl. 7. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a legfontosabb, hogy legyen nálam magasabb, mivel én is 178 cm vagyok :D Külsőre nem annyira fontos, de ne legyen nagyon vékony, inkább legyen mackósabb :D
2014. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hmm ez érdekes, nekem igazából a szeme az első, amit egy pasiban észreveszel, ugyanis keresem a szemkontaktust... Mert a tekisntet sokmindent elárul. Nincs kimondott esetem, jól néznek ki a mackósabb pasik és a vékonyabb Férfiak is... :) Ha nincs belső, Úgyis annyira mindegy, hogy mi a burkolat. Meg, ha igényes, jól öltözött, akkor van esélye, no meg ha van stílusa... :)
2014. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Macis és magas.
2014. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!!
2014. júl. 8. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!