Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tüntessem el a volt...

Hogy tüntessem el a volt barátnőt?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki nemrég szakított a barátnőjével,és most nekem udvarol. Tetszem neki és ő is nekem. Eléggé összemelegedtünk. Még nem vagyunk együtt,de már alakul köztünk valami. Viszont a volt barátnőnek ez eléggé szúrja a szemét,és úgy döntött,hogy ha már bunkóskodással nem tud hatni a srácra,akkor most kedvesen próbálkozik. Jól ismeri a srácot hiszen egy évig jártak,és olyanokat mondd neki,ami tudja,hogy érzékenyen hat rá. Eddig bunkó volt vele,de most sír neki,és azt mondja sajnálja,hogy szakítottak. Egy szavát sem lehet elhinni ennek a lánynak,nem azért csinálja,mert szeretne vele járni újra,hanem csak azért,hogy visszaédesgesse magához,és ne velem legyen a srác és,hogy újra irányítani tudja. Bár még nem vagyok együtt a sráccal,de iszonyúan zavar,hogy egyik percben még nekem mondja,hogy mennyire tetszem neki,másik percben meg már a volt barátnőjét öleli sírva. Ő azt mondta,hogy nem jönne vele össze soha többet,de még is látom rajta,hogy nagyon sokszor hiányzik neki a lány,csak én meg úgy érzem,hogy szórakozik velem. Valahogy nem tudok ezek után jó képet vágni hozzá,és úgy csinálni mintha semmi nem történt volna,bár nem mondhatom meg neki,hogy mit csináljon,de így nem érzem magam biztonságban vele,ha ez így folytatódik. Valaki segítsen Kérem!!! Nem tudom mit tegyek. Minél többen írjatok! Nagyon köszönöm előre is!!!

2014. júl. 11. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A srác érzéseit nem tudod megváltoztatni, és szerintem jó darabig tűrnöd kéne még, ha boldog akarsz lenni, és akkor sem biztos, hogy számodra kedvező lenne a befejezés. Nem mondom, hogy hagyd, mert tudom, hogy milyen nehéz, de gondold át alaposan, hogy megéri-e kivárni, mert a lánnyal és a fiúval nem igazán tudsz bármit is tenni, hogy a dolgok megváltozzanak.
2014. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fényember ***** válasza:
Esetleg próbáld megbeszélni a sráccal..mond el hogy ez neked hogy esik meg amiket ide kb leírtál...beszéld meg vele és ha ő is szeret akkor ráfog jönni hogy igazad van :)
2014. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha köztuk nincsenek lezarva a dolgok , mert meg erzesek vannak köztuk nincs mit tenni.

Se nekik ,se neked.

Ha meg fokytatod a kapcsolatot, keszulj fel, h nagyon sok dühöt fogsz lenyelni es minden lehetsz csak önmagad nem, te mindig szebb jobb kulönb kell légy mint a masik.

En ilyen kapcsolatba mai eszemmel sose lepnek, visitva menekülnék , hiszen szamodra csak morzsak jutnak majd !

2014. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy csőlátásban szenvedsz, és már-már mániás szinten mentegeted a srácot, valamint csak az érem egyik oldalát vagy hajlandó meglátni.

Az a srác egy önálló gondolatokkal és érzésekkel rendelkező lény. Nem létezik csúnya, rossz boszorkány volt barátnő, aki szerelmi bájitallal aljas módon visszaédesgeti magához. Csak akkor képes erre, ha a srác szereti, vagy ha mégis igazad van, akkor szimplán nem lát át rajta. De akármelyik eset is áll fenn, neked nem érdemes rágódni rajta.

Keress inkább olyat, aki független érzelmileg, én ezt javaslom! :)

2014. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Először is beszéld ezt meg a fiúval, mert ez már részéről is elég szemét egy dolog, amit csinál. Szerintem mond meg neki, hogy tessék választani, vagy mi, mert a végén te koppannál nagyobbat, ha most nem lépsz.
2014. júl. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PearlDiver ***** válasza:

Elég hasonló helyzetben voltam pár éve, csak fordítva (az akkori barátnőm nem bírta elfelejteni az előző, 3 éves kapcsolatát. Egy ideig ez nem tűnt fel, sőt megbeszéltük, hogy de jó hogy már túl van rajta, de aztán megint elkezdett vele találkozgatni. Nem sokkal utána szét kell s mentünk, az ilyen kapcsolatok után jobb békén hagyni az érzelmileg még fel nem szabadult embert, az új kezdemények csak megzavarják és nem képes felelős döntésekre.

Szerintem kérd meg, hogy egy ideig ne találkozzon egyikőtökkel sem, hogy jól tudjon dönteni, aztán majd egyértelmű lesz, kihez megy először.

2014. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!