Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » LÁNYOK! Hogyan lehet leszólíta...

LÁNYOK! Hogyan lehet leszólítani egy ismeretlen lányt?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 02:06
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon fáradt az agyam. Nem hiszem hogy a "szia" nélkül lehetne. Keress egy okot majd mondd el neki. De most ne higyj nekem. Hülyeségeket beszélek. :*
2014. júl. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
# 1 Szia.
2014. júl. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2014. júl. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

"Szia cicus

Gyürüt huzok az ujjadra,aranyláncot a nyakadba, csak gyere... gyere !"

2014. júl. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Jó a c.söcsöd, kell a p.öcsöm?!

Így. :D

2014. júl. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kúvrákra megyek
2014. júl. 13. 02:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ha egy teljesen idegen random csajt akarsz, nekem volt hogy oda ült mellém ( meg is ijedtem) Nem volt valami szimpi, de amúgy kutya sétáltatás közben, általában oda jönnek hogy jajj meg lehet simogatni nem harap nem félsz hogy elránt(pitbullom van a 40 kilómmal) utána meg álltalában jönn magától ha szimpi akkor elbeszélgetek vele, de olyan is volt hogy én mentem oda sráchoz irtó édes kutyusa volt ( a srác nem tetsze) de olyanokat kérdezett van e valakim meg hasonlók.

Amúgy a haverom mondta hogy ha meg tetszik neki egy csaj nagyon akkor keres valami közös ismerőst vagy közös ismerő ismerősét érted? Van konkrét csaj vagy csak úgy kérded mert szitu függő 17L

2014. júl. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Umaku ***** válasza:
Állatkával cica,kutya. Vagy megkérdezed kell e-neki egy macsek és utána beszélgettek választól fügően.
2014. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!