Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha valakinek 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valakinek 3 gyereke lenne a mai vilagba az mar soknak szamit? Rendezett csaladi eletunk van, anyagilag is ,2 kisfiam van mar 2es 5 eves de mindenki azt mondja hogy a mai vilagba mar senki nem szulne 3 mat . En 28 L a parom 34

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát miért ne? ha szerenétek és tényleg meg van hozzá az anyagi háttér is akkor hajrá. a három még nem annyira sok
2009. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek azok a többgyermekes családmodellek, ahol a gyerekeknek a szülők meg tudnak adni mindent (szeretetet és anyagi dolgokat is). Én csak egyet vállaltam, mert mindig attól féltem, mi lesz, ha egyedül maradunk.. :( Én ilyen "parás" vagyok (húú de utálom ezt a szót).


Szóval, hajrá! :)

2009. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy kisfiam van. Ha a második is kisfiú lesz, mindenképp lesz egy harmadik is. (talán akkor sikerül a kislány) Négyet azért nem válalnék. Vagy mégis? :)

29/Nő

2009. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagy vállalás, de nagyon tisztelem azokat, akik felelősségteljesen nevelnek több gyereket. A gyerekeknek, bár eleinte talán féltékenyek, jó, ha vannak testvéreik, és nem is egy. Ezt azért mondom, mert egy gyermekként nőttem fel, és sokszor nekem is nagyon hiányzott legalább egy velem közel egykorú testvér.
2009. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem!

Ha tisztességben fel tudtok nevelni többet is, szülj!

ne hallgass a károgókra.

Gratulálok az eddigiekhez, és sok sikert a többihez :)

Boldogságot!

2009. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az számít soknak, amit annak érzel. ha úgyérzed nemtudnád eltartani, nemakartok már több gyereket, akkor sok. haviszont örömmel telve fogadnátok, eltudjátok tartani, biztosítani neki mindent amire szüksége van, akkor mért lenne sok? ez csak a ti döntésetek!
2009. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ: a férjed megbízható? Jó a kapcsolatotok?

Van rá keret?

Ha úgy alakul (bár ne legyen) eltudod egyedül is tartani?

Mindenre gondolni kell.

2009. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!