Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz az, hogy mindenki kell...

Igaz az, hogy mindenki kell valakinek?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor valószínűleg én vagyok a szabályt erősítő kivétel.

21/F



2014. júl. 13. 11:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem, te senkinek sem kellesz.
2014. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagy-nagy baromság: csak "nyugató" jelleggel találta ki valaki ezt a maszlag szöveget. Ha igaz lenne, akkor mindenkinek lenne párja. (32/F.)
2014. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
nem vagytok egyedül, nekem se volt még és úgy érzem nem is lesz! :( 17,5/L
2014. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igaz! Idősebb ( férfi) vagyok, mint te, többet láttam az életből. Láttam nagyon csúnya nőket, stramm férjjel az oldalukon. Az első esetnél el sem akartam hinni. A nőnek lóarca volt, fiús testalkata. Mikor mondta, hogy férjnél van, azt hittem, füllent. Egy helyen dolgoztunk, néha beszélgettünk, egyre többet tudtam meg róla és a családjáról. Egyre hihetőbbnek tűnt, hogy férjezett. Ráadásul azon kaptam magam, hogy szívesen beszélgetek a nővel, keresem a társaságát, mert kifejezetten okos és jó fej volt. Aztán egyszer megláttam, ahogy kézen fogva jönnek ki egy óvodából. A férfi kifejezetten jóképű, magas, izmos, kisportolt . És pénzes pasi volt. Csak bámultam ám.

Volt egy férfi ismerősöm is. Alacsony, nagyon buta, rosszul szabott arccal, beszélni is alig tudott, mert kicsit hebegett. Életében nem olvasott el egy könyvet. Érdeklődési kör kizárólag a motorokra korlátozódott. Aztán találkoztam a feleségével. Nem egy szexbomba, de helyes, ápolt, csinoska kis nő volt. Egész kívánatos.

Ilyen az élet. Szerencsére.


Téged is várnak valahol. Ez nem mese, nem vigasztalás, hanem tény.


Kedves 17,5 / L !

Neked is lesz :)

2014. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
24%
26 éves nő létemre nekem sincs meg a párom. Nem csak a férfiak ennyire szerencsétlenek higgyétek el ti a visszautasításoktól féltek én meg a kiéhezett tolakodó kanoktól :) Érzelmet egy sem tud adni hiába akar 100 is felszedni. Két véglet az sem jó ha nagyon sok van az sem ha semmi esélyed.
2014. júl. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!