Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudok férfiként...

Miért nem tudok férfiként tekinteni rájuk?

Figyelt kérdés
Sokak szerint jól nézek ki, sok fiúnak tetszem, hívnak randira ahová el is megyek, mindenkinek jár egy esély alapon. Viszont sajnos nem tudok rájuk férfiként nézni. Az idősebbek jöttek be, kb 23-30 éves férfiak. És nem a pénz, kocsi miatt, mert randiztam már olyan 18 éves gyerekkel akinek több milliós kocsija volt, de nem éreztem semmilyen vonzódást. Egyre rosszabb ez, mert látom a barátnőimet a pasijukkal, mind kb velük egyidős, tök boldogok, én meg itt szerencsétlenkedek. Tényleg nagyon helyes fiúk próbálkoznak be, de inkább választok egy átlagos külsejű, idősebb férfit. Nem hiszem, hogy apakomplexus, azért 45 éves már nem kéne.
2014. júl. 15. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Csak.34 vagyok de.csoro:-)
2014. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy mit keresel egy férfiban és meg lesz a válasz.
2014. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyébként ez normális, velem is ez volt és jelenleg is ez van. Most 24 vagyok, de a huszonévesek majdhogynem taszítanak, mert baromi éretlenek, és külsőre is messze állnak egy férfitól. Szóval 30+ feletti férfiak keltik fel általában az érdeklődésemet.
2014. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18 leszek. Nem tudom miért, de egy idősebb férfire fel tudok nézni, biztonságot ad, imádok velük beszélgetni, sokkal nyugodtabbak.
2014. júl. 15. 19:31
 5/6 anonim válasza:
Szerintem emiatt ne aggódj. Nekem a húgom volt ilyen, a szüleink folyton veszekedtek vele, mert nála jóval idősebb pasikkal járt, ők meg persze féltették. Most férjnél van, a férje 12 évvel idősebb nála, 2 gyerekük van, és összességében nagyon jól megvannak. Szerintem nincs azzal semmi baj, ha inkább az idősebbeket kedveled, vannak ilyen beállítottságú emberek.
2014. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor fogtok rájönni, hogy ez nem kor kérdése?... De te 18 évesen akkor ezek szerint még nagyon távol vagy az érett nőtől, ha a logikádat /ami nincs/ követem. :D
2014. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!