Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti hogy álltok a...

Lányok ti hogy álltok a teljesen őszinte pasikhoz?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki tetszik és próbálok vele beszélgetni nem nagyon ismerjük egymást de mikor dumálok vele akkor nagyon rövid hűvös válaszokat kapok és úgy tűnik mintha nem nagyon akarna beszélni és arra gondoltam, hogy ezt így megkérdezem tőle, hogy miért is van és meg mondom neki hogy nekem nagyon szimpatikus és szeretném jobban megismerni csak nem tudom ennél milyen reakcióra várjak hogy ezzel csak kiröhög vagy furának tart vagy megérti miért is "zaklatom" folyton.
2014. júl. 18. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy utolsó próbát megér a kérdés. De ha nemleges választ kapsz, hagyd végre békén.
2014. júl. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A reakciói nem túl bíztatóak, de én pl értékelném, ú úgy látszik nem annyira értékeli. Tudod nem csak őszintének kell lenni, hanem észre is kell venni hogy mikor érdemes, és mikor nem. Ez az a helyzet amikor nem.
2014. júl. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy kikhez? Azok milyen bolygón élnek? :O


23l

2014. júl. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát 3. neked elég szar tapasztalatod lehet ezek szerint 21/f
2014. júl. 18. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!