Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Arra gondoltam, hogy elmegyek...

Arra gondoltam, hogy elmegyek egyedül egy bárba pasizni. Milyen ötlet?

Figyelt kérdés
18/L vagyok, nem komoly kapcsolatot szeretnék, csak egy estéset (szexet nem). Eddig csak úgy volt ilyen, hogy a barátaimmal beültünk valahova vagy elmentünk bulizni. Ha egyedül vagyok, odajönne valaki? Vagy azt hiszik, várok valakire? Egyedül nem gáz menni?
2014. júl. 18. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Gáz nem gáz pff ... 18 vagy, és még ilyeneken akadsz fenn.

Max annyi kudarc érhet, hogy nem mennek oda, mert azt hiszik vársz valakit. A másik véglet meg ha kifogsz egy bunkó f**t.

2014. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sándorjános ***** válasza:

Egyedül elég préda gyanús vagy, valaki biztos próbálkozik. Ülj le valahol nem messze egy fiús csoporttól és biztos lesz, aki odamegy :)


1 kérdés: Hogy akarsz egy éjszakás kapcsolatot szex nélkül? Mármint, aki már az este meg csókolhat,vagy érzelmileg rádnyomulhat, az miért ne foghatná fel úgy, ahogy más is (és ha úgy fogja fel, akkor hiányozni fog neki a dolog hacsak nem "rendes" srác, akiktől a nők hátán feláll a szőr, aki csak a kapuig kísér el és csókkal köszön, másnap felhív típus - mellékesen becsülendőnek kéne, hogy legyen az ilyen -).


Ha nem egyéjszakás kalandot akarsz, akkor inkább produkáld ki egy szimpatikus srácból, hogy hívjon el randira, mert akkor estét kapsz, nem csak paplan-akrobatizmust.

2014. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne az az egy estés program, ha nem szex?
2014. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi második :)


Csókra gondoltam, egyszer feküdtem le valakivel úgy, hogy nem ismertük egymást, de nem nagyon foglalkozott azzal, hogy nekem mi a jó, ezért nem akarok szexet. Meg én nem tudok helyet biztosítani, szóval ez a része abszolút a fiútól függne.

2014. júl. 18. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Èn csak úgy egyedül nem mennék este vagy éjjel egy bárba.

Biztos odamenne hozzád valaki.

2014. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy el mernék menni egyedül. De ha te elég merész vagy hozzá, akkor hajrá! Viszont figyelj oda nagyon az italodra, a cuccaidra, stb. És az is lehet, hogy tényleg nem mernek majd leszólítani, úgyhogy készülj fel arra is esetleg, hogy te hogyan kezdeményeznél
2014. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!