Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy nekem...

Miért van az, hogy nekem nagyon tetszik egy fiú, több hónapig probálom kimutatni neki, erre összejön a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Mit rontok el, én rendesebb vagyok, kedvesebb, szebb és akkor legtöbbször igy járok. Aztán amikor már nem akarok a fiútól semmit, mert kiábrándultam belőle, akkor elkezd keresni, de akkor meg már én nem tudok vele összejönni, mert előtte akkora csalodást okozott. 21L

2014. júl. 20. 07:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Önbizalomban hiány nincs. Esetleg kérdezd meg, mit látott

a barátnődben, ami miatt kikezdett vele (ne tedd hozzá,

hogy "és nem veled").


Egyébként a szépség relatív, rendesebb-kedvesebbet meg

lehet félreérti, és csak barátnak gondol.


Vagy tévednék?

2014. júl. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De nagyon vakok a fiúk, mert rendben hogy nem jövök be nekik és akkor nem kezdeményeznek nálam, de pl. a barátnőimnek egyáltalán nem tetszenek azok a fiúk akikkel én megismerkednék, és a barátnőim, ha el is mennek velük párszor randizni,akkor se akarnak tőlük semmit, és most tényleg ennyire nem tudnak ráérezni a fiúk hogy van egy lány akinek tetszenének, azt figyelmen kivül hagyják, akinek meg nem jönnek be, nem müködik irántuk semmi, azt meg elhivják randizni.. szerintem biztos nem bennem van a hiba.
2014. júl. 20. 08:07
 3/24 anonim ***** válasza:
Az hogy addig nem keresett, ezernyi oka lehet. Pl. el volt köteleződve érzelmileg, annak ellenére hogy mondjuk épp nem járt senkivel.
2014. júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
3-as ezt megérteném, de akkor miért akart összejönni a barátnőmmel.
2014. júl. 20. 08:28
 5/24 anonim ***** válasza:

Aztán amikor már nem akarok a fiútól semmit, mert kiábrándultam belőle, akkor elkezd keresni, de akkor meg már én nem tudok vele összejönni, mert előtte akkora csalodást okozott. 21L


Erre gondoltam.

2014. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De azért ábrándulok ki belőle mert a barátnőmmel akart kavarni, utána már hiába ir rám, nem is értem a fiúkat, ha a barátnőmnél beprobálkozik mi a fenének ir rám, amikor nem jön össze neki a a barátnőmnél.
2014. júl. 20. 08:48
 7/24 anonim ***** válasza:
Jaa, hát mert bunkó. Ilyet azért szerintem normális ember nem nagyon csinál.
2014. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

7-köszi, nem tünt bunkónak, de most hogy igy leegyszerüsitetted igazad van, akkor csak bennem van a hiba, mert rosszul választok, mindig bunkokkal akarok ismerkedni.

Fiúk esetleg valakinek valamilyen tapasztalata, miért nem akartok azzal a lánnyal összejönni, akinek bejönnétek?

2014. júl. 20. 09:10
 9/24 anonim ***** válasza:
Te járnál olyan fiúval aki neked nem jön be, de bejössz neki?
2014. júl. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem járnék, de akkor szépen finoman meg is mondom, hogy nem akarok vele járni, nem keresem a társaságát, és akkor nem is irogatok rá..
2014. júl. 20. 09:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!