Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy nekem...

Miért van az, hogy nekem nagyon tetszik egy fiú, több hónapig probálom kimutatni neki, erre összejön a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Mit rontok el, én rendesebb vagyok, kedvesebb, szebb és akkor legtöbbször igy járok. Aztán amikor már nem akarok a fiútól semmit, mert kiábrándultam belőle, akkor elkezd keresni, de akkor meg már én nem tudok vele összejönni, mert előtte akkora csalodást okozott. 21L

2014. júl. 20. 07:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Tényleg ha már itt tartunk? Te milyen esetben nem reagálsz semmiféle megkeresésre?
2014. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

igen, tényleg olyan hülyék vagyunk h nem mindig esik le h akar tőlünk vmit a lány. ez főképp lehet a kishitűségtől, h "áá hagyjadmár mit akarhat tőlem egy ilyen csaj" stb..

illetve lehet azért jött össze a bnőddel mert elérhetőbbnek tűnt neki, vagy a barátnőd kavart be valamit a háttérben, amiről te nem tudhatsz túl sokat.

2014. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Átalában első benyomáskor érzelmi alapon döntök, tehát valami miatt bejön nekem az a fiú, és ha nem jön be akkor megmondom neki, hogy sajnos nem érzek iránta olyat, hogy járni tudnék vele, de ha kedves és jól tudunk beszélgetni akkor tisztázom is hogy max. barátként, osztálytársként viszont szimpatikus, de hiányzik az a plusz, amiből egy együttjárás kialakulhatna.
2014. júl. 20. 09:32
 14/24 anonim ***** válasza:

jaj nemáár ez habi szöveg :D

érzelmi döntés? :) ezt külső alapján döntésnek hívják amit te leírtál.

2014. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
14-es lehet nem pont érzelmi, de ha nem müködik köztünk a kémia, akkor hogy tudnék vele járni..meglátom és sehogy nem reagálok rá mint férfira, akkor mégis milyen kapcsolatot kezdjek vele..ahhoz hogy ugy akarjak megismerkedni egy fiúval hogy járnék vele, tehát szerelmi kapcsolatot akarok, ahhoz nekem kell hogy érezzek iránti olyat, ha nem érzek akkor nem tudok ugy rágondolni hogy akarnék vele járni.. érted.
2014. júl. 20. 09:44
 16/24 anonim ***** válasza:
Az nem alakul ki mindig első látásra. Van hogy második látásra se. Nekem volt hogy sokadikra. Te meg mindenkit leírsz elsőre?
2014. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
értem persze. és teljesen normális, hogy így csinálod. csak a megfogalmazást furcsáltam :)
2014. júl. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
16-os nem irok le, mert ettől függetlenül ismerkedek, meg járok is fiúkkal, de az a tapasztalatom, hogy nálam ugy müködik aki iránt már elsőre nem érzem azt a pluszt, azzal hiába találkozgatom nem tud kialakulni, jó megalkuvonak lehet lenni egy kapcsolatban, hogy nem igazán jó, de mégis együttvagyunk. Most is ilyen super kapcsolatban vagyok, tehát a lehetőséget megadom magamnak is, de nem szokott müködni.
2014. júl. 20. 09:52
 19/24 anonim ***** válasza:
egyik havercsaj is pont ilyen kapcsolatban van. na az ilyen kapcsolatoknak semmi értelme. ezért van h már néhány embertől undorodom. semmi tartás, elvek, logikus hozzáállás stb. csak a vegytiszta hülyeség.
2014. júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
19- megadtam mind a kettőnknek a lehetőséget, de nem igazán müködik, max. 3 hónapig szokott ez lenni, aztán most találjak ki valami jót, hogy ugy tudjam elküldeni, hogy ne okozzak neki fájdalmat...de megfogadtam soha többet bele nem megyek egy kapcsolatba, ha nem érzem azt hogy minden okéé, de vannak olyan fiúk akik meg ezt nem értik meg, és azt mondják hogy idővel kialakulhat, hát nálam még soha nem tudott kialakulni.
2014. júl. 20. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!