Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy nekem...

Miért van az, hogy nekem nagyon tetszik egy fiú, több hónapig probálom kimutatni neki, erre összejön a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Mit rontok el, én rendesebb vagyok, kedvesebb, szebb és akkor legtöbbször igy járok. Aztán amikor már nem akarok a fiútól semmit, mert kiábrándultam belőle, akkor elkezd keresni, de akkor meg már én nem tudok vele összejönni, mert előtte akkora csalodást okozott. 21L

2014. júl. 20. 07:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

mindig is a mennyiség helyett minőség párti voltam így nemtudom átérezni a problémád :]

inkább ne húzd sokáig és legyél őszinte a sráccal, nem kell vetíteni vetíteni, kitalálni valami szöveget h ne okozz fájdalmat.

de ezt a leírást összekapcsolni a kérdéseddel, elég furcsa. nem vagy kapcsolatfüggő véletlen? :]

2014. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
21-es ez a történet ami a kérdés az jan-i dolog és akkor ezen tultettem magam, és megismerkedtem egy másik sráccal, akivel viszont most nem ugy alakult a kapcsolatom, mint ahogy gondoltam. Azért jutott csak eszembe a jan.történet, mert az a srác most irogat rám, de engem már az a srác nem érdekel, csak maga a szitu, mert többször előfordult már velem. Különben egyáltalán nem vagyok kapcsolatfüggő, most ezen tul leszek nem fogok járni senkivel egy jóideig.
2014. júl. 20. 12:26
 23/24 anonim ***** válasza:
Szar baratnoid lehetnek ha tudjak h neked bejon es megis elmennek a faszival.
2014. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
A barátnőimre ez miatt nem haragszom, őket hivják meg, miért ne mennének. Én ezt el se várom tőlük, hogy ha egy fiú randira hivja akkor ne menjenek el, ha van kedvük.
2014. júl. 21. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!