Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Éreztétek már úgy, hogy csak...

Éreztétek már úgy, hogy csak ő kell, senki más?

Figyelt kérdés

Csak rá tudtok gondolni, a pulzusotok az egekbe szökik, ha meglátjátok, ha a közeletekben van?


Tippek kigyógyulásra?


Ciki, mert tetszünk egymásnak, mégis eltávolodtunk...



2014. júl. 27. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én mostanában érzem ezt. Nem lesz egy sétagalopp, de megpróbálom.
2014. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Épp azt érzem egy lánnyal kapcsolatban, aki már vagy 50x elutasított. Már feladtam persze... Ő volt az egyetlen és valószínűleg az utolsó is, akiért hajlandó lettem volna "küzdeni", de mind hiába... és úgy érzem, hogy jó - legyen. De ha Ő nem lehet az enyém, akkor más sem kell egyszerűen.


23/F

2014. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Volt. Két évig, de most, a nyáron kigyógyultam belőle, mert nem láttam. Igaz, tavaly ilyenkor is azt hittem, elfelejtettem, aztán szeptemberben megláttam, és megint jött 9 hónapnyi szenvedés, de ezúttal biztos nem fogok beleesni újra, mert már elballagott... :S

És le is zártam.

Először is én is azt javaslom, hogy zárd le magadba. De csak akkor, ha tényleg el akarod felejteni és semmi esélyt nem látsz. Máskülönben minden alkalommal vissza fogsz esni.

Szóval én a ballagása után úgy csináltam, hogy itthon zene mellett vissza emlékeztem a közös élményekre (visszaolvastam a naplómat). Aztán pedig eldöntöttem, hogy ennyi volt. Tényleg vége. És az elején mondjuk baromi nehéz volt, hogy nem láttam, de egyre könnyebb lett, ma meg már csak nevetek azon, hogy tetszett nekem. :)

Szóval próbáld meg kerülni, ha lehet (márpedig lehetetlen nincs :))

17L

2014. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!