Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet olyan elvált férfiak...

Hol lehet olyan elvált férfiakkal ismerkedni, akik azért váltak el, mert elegük lett a hárpia feleségükből?

Figyelt kérdés

2014. júl. 27. 15:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

A hárpiák valakik mellett lesznek azok. Szegény áááártatlan bárányka, gondolom sosem követtél el rosszat, hogy a feleséged megunja a banánt.

Természetesen a hárpiaság egy reakció valamire. Általában ezek a nők nincsenek kielégítve se lelkileg, se testileg, megunják, hogy a férjnek minden fontosabb mint a család (haverok, pecázás, foci, munka, MINDEN) és hogy emiatt a család összes problémája az ő nyakukat nyomja. Egy frusztrált embert nem jelzőkkel kell tele aggatni, hanem megszüntetni a frusztrációja okát.

2014. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A te volt férjed pl. mitől lett hárpia? Elég intim kérdés, nem muszáj válaszolnod, csak kíváncsi vagyok.

Igaza van annak, aki azt írja, hogy csak úgy nem lesz valaki hárpia. Általában abból lesz az, akinek szürke, unalmas az élete és sok a felelősség a vállán.

2014. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Teljes munkaidőben dolgozom, emellett én végzem egyedül az összes házimunkát. Példa: Hétvégén egész nap takarítottam, erre nemhogy hálás lenne, hanem talál olyan részletet, amire nem terjedt ki a figyelmem takarítás közben, és leszid érte. Bármennyit dolgozom is, mindig csak bűnös lehetek. Mr. Negatív.
2014. júl. 27. 16:32
 14/15 anonim ***** válasza:
2014. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az én volt barátom is folyton kritizált, meg állandóan azt mondogatta, hogy lusta vagyok, de annyiszor, hogy néha magam is elhittem. Nem volt rajta több felelősség, mint rajtam.

Nem véletlenül csak volt a barátom.

Hárpiának nem hívtam volna, mert szerintem a hárpiák frusztráltak és emiatt folyton veszekednek, semmiségeken borulnak ki. Csak egyszerűen szeretett volna megváltoztatni.

2014. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!