Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok. Itt ülök egy stadion tetején egy fesztiválon, tök egyedül. Az ismerősöm akivel jöttem volna, beteg lett.így hát elgondokodtam az emberi kapcsolataimon nagy magányosan a programok után. És bizony ott tartok, hogy 23 évesen nincs egy barát az életemben akivel bulizhatnek. Itt körülöttem mindenki van valakivel. Csak én ülök itt egyedül. Egesz életemben a minőségi kapcsolatokra törekedtem, minden ismerősömnek ott segítettem ahol tudtam. Mégis miért teszik ezt velem? Miért nincs egy ember akivel bulizhatnek egy jot? Akire számíthatnék?

2014. júl. 26. 02:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb baj, hogy nagyon sokan vagyunk így. :(
2014. júl. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
Nálam ez alap hogy SOHA ne bízz meg senkiben. És jobb lesz ha megtanulod hogy csak magadra számíthatsz. Az emberek förtelmesen ocsmányak . Az élet pedig egy szexuálisan terjedő betegség.
2014. júl. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
De szar neked, hogy beteg a barátod. Szerintem is cseréld le egyből.
2014. júl. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szó sincs arról hogy le akarom cserélni. Ki akart jönni de kb megtiltottam neki. Csak arrol van szó h ennyi ismerős közül nem értem h miért nincs valaki akit hivhatnek? Hogy rengeteg embernek miért csak addig tart a barátság amig elkuldom a beadandot amit o lusta megcsinálni?
2014. júl. 26. 02:24
 5/20 anonim ***** válasza:
Na az ilyeneknek én biztos nem segítenék. Nem tanulok más helyett, tanuljon ő, ha már valaki elől foglalja a helyet. Ez nem barátság, mert az oda-vissza megy, de itt úgy tűnik csak erre "tartanak"..
2014. júl. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Megesik rajtuk a szívem...
2014. júl. 26. 02:41
 7/20 anonim válasza:
magadban keresd a hibát, másokkal felesleges foglalkozni. lehet rossz emberekkel barátkozol pl.
2014. júl. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Hmm.. Milyen fesztivál, ha megkérdezhetem? :)
2014. júl. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A diplomájukat is te fogod írni? Ne, ne csináld, komolyan nem érdemlik meg. Másban is lehetsz velük jófej.
2014. júl. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

mert gyenge a szociális érzéked,félénk vagy,mankót keresel,mert önállótlan vagy.

egyedül bulizva tök jól lehet fejlődni a csajozásban,mert úgy tényleg minden mindegy.

akkor kell hozzá társ,ha piázni is akarsz és a társad vezeti a kocsidat,amikor viszed haza magadhoz a nőket.

2014. júl. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!