Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valóban ez a mai 13-16 éves...

Valóban ez a mai 13-16 éves szép lányok ideálja? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy a következő az ideál: Jómódú középosztálybeli focista páva.


Az átlagos családi háttérrel rendelkező és nem páva, YOLO, SWAG srácok nagy hátrányokkal indulnak....



2014. aug. 3. 13:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem a kis aranyosak. És az esetek... Na jó. Szinte mi.dig alacsonyabbak nállam. De ez nem érdekel. Aranyosak. A vécékefefejű fiúkkal nem partizálok. A focit meg nem szeretem. Így kiesett ez a lehetőség. De tudok még olyanokat akik nem szívlelik a nyírt hajúakat. Szóval te keresgélsz rossz helyen. Vagy hasonló dolog állhat emögött.
2014. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
amint látom én leszek az aki a kérdésre válaszol.először is... ha te ennyire felületes vagy miért várod el azt, hogy mások ne legyenek azok? Régen egy olyan srác tetszett aki focizik népszerű és jó is néz ki. Van egója éppen annyi hogy elviccelődhessen vele. Ezen felül mindenkivel kedves nagyon segítőkész imádja az állatokat na meg egy csomó jó tulajdonsága van ami miatt nem swag páwa. ha te ennyit nézel ki a társadalomból akkor oké. Aki viszont most tetszik zenész, kedves, jól nevelt, okos nagyon szerethető srác. Szóval ha nekem tud ilyen változatos ízlésem lenni akkor nem hiszem hogy az összes 13-16 év közötti lány egy r*banc lenne hanem inkább nagyon felületes vagy és kiszúrod magadnak a pláza cicás sminkelt sznobokat a kedves okos természetes lányok helyett. Talán az a probléma hogy nem a saját súly csoportodból válogatsz.
2014. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz körökben mozogsz és/vagy az olyan lányokra buksz, akik szintén a yolo, swag, páwa hülyeségek szerint élnek. (ugyanis ilyenek is vannak...így nyilván nehezebb barátnőt találnod, mert az illető lány gondolom a hozzá hasonlóakkal tölt időt, stb)

Illetve egy 13 évestől még ne várj sokat, még ha extra érettnek hiszi magát, akkor sem az.

Javaslom, hogy keress valami foci-starbucks mentes elfoglaltságot, ahol lányokkal is találkozhatsz. Gondolom amúgy te is fiatal vagy még, nem kell ennyire siettetni a dolgokat.

2014. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!